Za upit poslovni pronađeno 772 oglasa

Odličan lokal, sa izdvojenim stambenim delom kod Dušanovog Bazara, 171m2, pri

Čair, Medijana, Niš

U ponudi odličan lokal, sa izdvojenim delom, koji je preuređen namenski u stan. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini Dušanovog Bazara, pešačke... više

196.000€ (1 146 €/m²)

  • 171m²
  • Prizemlje

Autokomanda, stan pogodan za poslovni prostor ID#1543

Autokomanda, Voždovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Marinkovića, u kraju poznatom kao Autokomanda, na Opštini Vozdovac, MAGNAT prodaje moderan 2.0 soban... više

184.888€ (2 641 €/m²)

  • 70m²
  • Polusuteren.sprat

Stara pazova, Centar, Stara Pazova, Poslovni objekat, 4500m2, 5200000 EUR

Centar, Stara Pazova

Novi poslovni objekat koji je izgrađen na građevinskom zemljištun površine 8900 m2, uknjiženo vlasništvo prodavca 1/1. Predmetni poslovni objekat... više

5.200.000€ (1 155 €/m²)

  • 4500m²

Poslovni kompleks 1.137 m² Partizanska | Magacin | Kancelarije | Lift | Invest

Salajka, Novi Sad

U ponudi je funkcionalan poslovni kompleks ukupne površine 1.137 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u Partizanskoj ulici, u blizini raskrsnice... više

2.340.000€ (2 058 €/m²)

  • 1137m²
  • .sprat

Poslovna zgrada 464 m² Telep | 3 nivoa | 16 parking mesta | Podno grejanje | I

Telep, Novi Sad

U ponudi je moderna poslovna zgrada površine 464 m² na Telepu. Ovaj savremeni poslovni objekat predstavlja odličnu priliku za kompanije koje... više

1.120.000€ (2 413 €/m²)

  • 464m²
  • .sprat

POSLOVNI PROSTOR POGODAN ZA RAZLIČITE NAMENE

Centar (prva zona), Paraćin

Pogodno za ordinacije, kancelarije, advokate, uprave, knjigovodstvo, stanovanje..... MOGUĆA ZAMENA ZA STAN U BEOGRADU Za ozbiljnog kupca dogovor... više

95.200€ (800 €/m²)

  • 119m²
  • .sprat

Brzi Brod, poslovni prostor, 430 m2

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor u centru Brzog Broda. Površine oko 430 m2. Prizemlje je namenjeno za kafić, igraonica. Sprat može da se koristi... više

360.000€ (837 €/m²)

  • 430m²
  • 1/1 spratova

Rakovica, Resnik - Edvarda Griga, 324m2

Resnik, Rakovica, Beograd

Rakovica, Resnik - Edvarda Griga poslovni prostor, 5.0, 324m2 (terasa 20m2), NPR+PR+I, CG/TA, parking Sastoji se od tri posebna dela (tri... više

362.000€ (1 117 €/m²)

  • 324m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju hotel od 1560m2 uu centru Despotovca

Centar, Despotovac

Prodaje se veliki, potpuno funkcionalan hotel na fantastičnoj lokaciji u samom centru Despotovca. Objekat je idealan za investitore koji žele... više

1.500.000€ (961 €/m²)

  • 1560m²
  • /4 spratova

Prodaja, Lokal, Smederevo, Centar

Centar, Smederevo

Na prodaju lokal u centru Smedereva. Površina lokala 23m2; nalazi se u ulici 16. Oktobar 28/1, Smederevo. Direktan ulaz sa ulice. Lokal... više

32.000€ (1 391 €/m²)

  • 23m²
  • .sprat

Lokal, neposredna blizina centra, 38m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor u centru Kragujevca, površine 38 m2. Poslovni prostor je potpuno sređen i odmah spreman za obavljanje raznih delatnosti.... više

87.500€ (2 302 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje

PRODAJA, LOKAL, SAVSKI VENAC-VOJVODE MILENKA

Savski Venac, Savski Venac, Beograd

Prodajemo lokal od 24m, na izvanrednoj lokaciji u ulici Vojvode Milenka , neposrednoj blizini Resavske ulice. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade,... više

78.000€ (3 250 €/m²)

  • 24m²