Baljkovac, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju stambeno poslovni objekat 1650 m2. Objekat se sastoji od stambene jedinice 560m2 i tri hale. Pored hala ima i manjih objekata predviđenih... više
690.000€ (168 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 131374, PSUT/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više
180.000€ (4 390 €/m²)
Omoljica, Okolina, Pančevo
Pančevo, Omoljica Hala 667m2 + zemljište Izdaje se hala sa zemljištem na magistralnom putu između Pančeva i Kovina. Hala je površine 667m2,... više
380.000€ (569 €/m²)
Cvijićeva, Palilula, Beograd
Prodaje se poslovni prostor u Cvićevoj ulici, u blizini OŠ"Vlada Aksentijević". Pogodan za mnoge delatnosti ag provizija 2% više
40.000€ (4 000 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada. Zbog svoje pozicije pogodan je za različite delatnosti ugostiteljski... više
300.000€ (3 000 €/m²)
4. juli, Paraćin
Opremljen rashladnim uređajima i opremom za duboko zamrzavanje više
180.000€ (300 €/m²)
Centar, Paraćin
157m2 Stambeno poslovna zgrada (80m2 lokal+80m2 podrum+30m2 stambeni+80m2 potkrovlje 87m2 Porodična stambena zgrada. 121m2 Stambeno poslovna... više
180.000€ (335 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
2.0, 38m2, lokal, PR/4, očuvan, adaptibilan, klima, izlog Prostor se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu ulice Cara Uroša. Ova epicentralna... više
200.000€ (5 263 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju lokal površine 13,28m2. Nalazi se u samom centru grada, u novom podzemnom prolazu. Lokal nema mokri čvor. Odličan je za razne vrste... više
46.400€ (3 569 €/m²)
Fontana, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja lokal, 30m2, PR/6, CG, telefon, interfon, klima, video nadzor, parking, internet, izlog U ponudi za... više
140.000€ (4 666 €/m²)
Đuriselo, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju stambeno poslovni objekat u selu Đuriselo, kod Kragujevca, površine 960 m2, na parceli površine 3169 m2.... više
175.000€ (182 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Ovakva ponuda se retko pojavljuje na tržištu nekretnina. U pitanju je stambeno - poslovni objekat koji se sastoji iz: - lokala površine 40m2... više
230.000€ (954 €/m²)