Za upit poslovni pronađeno 771 oglasa

Surčin, Progar, Vlade Obradovića Kamenog , Poslovni objekat, 2000m2, 1800000

Progar, Beograd

Na 30 minuta od Beograda, u mirnom delu naselja, na parceli od 5ha, licenciran, luksuzan dom za stara lica u punom radu i kapacitetu, 25 soba... više

1.800.000€ (900 €/m²)

  • 2000m²

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, Lokal, 30m2, 78000 EUR

Vidikovac, Beograd

Na dobroj lokaciji, lokal u prizemlju sa dobrim prilazom parking mesta. Uknjiženo 15m2, a 15m2 predato za legalizaciju. Pogodan za razne delatnosti.... više

78.000€ (2 600 €/m²)

  • 30m²

NOVI SAD DETELINARA 142m2 , 349000e

Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! OPREMLJEN RESTORAN! Novi Sad, Detelinara, Janka Veselinovica, 2.0 lokal od 142 m2, PR i I od IV sprata,... više

349.000€ (2 457 €/m²)

  • 142m²

INDUSTRIJSKA HALA – MLADENOVAC - CENTAR

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Hala u Mladenovcu, nalazi se u neposrednoj blizini centra, u okviru industrijskog kompleksa nekadasnjeg jugoslovenskog tekstilnog giganta –... više

148.000€ (592 €/m²)

  • 250m²

Stambeno poslovni objekat Baljkovac

Baljkovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno poslovni objekat 1650 m2. Objekat se sastoji od stambene jedinice 560m2 i tri hale. Pored hala ima i manjih objekata predviđenih... više

690.000€ (168 €/m²)

  • 4087m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stari grad, Dorćol, Žorža Klemansoa, 1.0, 41m2, 180000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131374, PSUT/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

180.000€ (4 390 €/m²)

  • 41m²

HALA SA VAGOM NA ULAZU U ČONOPLJU!

Čonoplja, Okolina, Sombor

HALA! Na ulasku u Čonoplju iz Sombora,idelano smeštena parcela od 955m2, na kojoj se nalazi novo sagardjena hala sa vagom.Zidana hala,pokrivena,prilagodjena... više

113.500€ (234 €/m²)

  • 484m²
  • .sprat

- pancevo sf 2601

Omoljica, Okolina, Pančevo

Pančevo, Omoljica Hala 667m2 + zemljište Izdaje se hala sa zemljištem na magistralnom putu između Pančeva i Kovina. Hala je površine 667m2,... više

380.000€ (569 €/m²)

  • 667m²
  • .sprat

- palilula sf 2695

Cvijićeva, Palilula, Beograd

Prodaje se poslovni prostor u Cvićevoj ulici, u blizini OŠ"Vlada Aksentijević". Pogodan za mnoge delatnosti ag provizija 2% više

40.000€ (4 000 €/m²)

  • 10m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor, Pravni fakultet, 75m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada. Zbog svoje pozicije pogodan je za različite delatnosti ugostiteljski... više

300.000€ (3 000 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Stambeno poslovni prostor

4. juli, Paraćin

Opremljen rashladnim uređajima i opremom za duboko zamrzavanje više

180.000€ (300 €/m²)

  • 600m²
  • .sprat

Tri lokala+stambeni deo

Centar, Paraćin

157m2 Stambeno poslovna zgrada (80m2 lokal+80m2 podrum+30m2 stambeni+80m2 potkrovlje 87m2 Porodična stambena zgrada. 121m2 Stambeno poslovna... više

180.000€ (335 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat