Za upit poslovni pronađeno 772 oglasa

Stari grad, Dorćol, Žorža Klemansoa, 1.0, 41m2, 180000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131374, PSUT/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

180.000€ (4 390 €/m²)

  • 41m²

HALA SA VAGOM NA ULAZU U ČONOPLJU!

Čonoplja, Okolina, Sombor

HALA! Na ulasku u Čonoplju iz Sombora,idelano smeštena parcela od 955m2, na kojoj se nalazi novo sagardjena hala sa vagom.Zidana hala,pokrivena,prilagodjena... više

113.500€ (234 €/m²)

  • 484m²
  • .sprat

- pancevo sf 2601

Omoljica, Okolina, Pančevo

Pančevo, Omoljica Hala 667m2 + zemljište Izdaje se hala sa zemljištem na magistralnom putu između Pančeva i Kovina. Hala je površine 667m2,... više

380.000€ (569 €/m²)

  • 667m²
  • .sprat

- palilula sf 2695

Cvijićeva, Palilula, Beograd

Prodaje se poslovni prostor u Cvićevoj ulici, u blizini OŠ"Vlada Aksentijević". Pogodan za mnoge delatnosti ag provizija 2% više

40.000€ (4 000 €/m²)

  • 10m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor, Pravni fakultet, 75m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada. Zbog svoje pozicije pogodan je za različite delatnosti ugostiteljski... više

300.000€ (3 000 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Stambeno poslovni prostor

4. juli, Paraćin

Opremljen rashladnim uređajima i opremom za duboko zamrzavanje više

180.000€ (300 €/m²)

  • 600m²
  • .sprat

Stari Grad, Dorćol - Cara Uroša 38m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

2.0, 38m2, lokal, PR/4, očuvan, adaptibilan, klima, izlog Prostor se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu ulice Cara Uroša. Ova epicentralna... više

200.000€ (5 263 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju lokal u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal površine 13,28m2. Nalazi se u samom centru grada, u novom podzemnom prolazu. Lokal nema mokri čvor. Odličan je za razne vrste... više

46.400€ (3 569 €/m²)

  • 13m²
  • Prizemlje

Stambeno poslovni objekat Baljkovac

Baljkovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno poslovni objekat 1650 m2. Objekat se sastoji od stambene jedinice 560m2 i tri hale. Pored hala ima i manjih objekata predviđenih... više

690.000€ (168 €/m²)

  • 4087m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja, 30m2

Fontana, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja lokal, 30m2, PR/6, CG, telefon, interfon, klima, video nadzor, parking, internet, izlog U ponudi za... više

140.000€ (4 666 €/m²)

  • 30m²
  • Prizemlje/6 spratova

Stambeno poslovni objekat Kragujevac, selo Đuriselo, površina 960 m2 plac 31

Đuriselo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno poslovni objekat u selu Đuriselo, kod Kragujevca, površine 960 m2, na parceli površine 3169 m2.... više

175.000€ (182 €/m²)

  • 960m²
  • Prizemlje

Stambeno poslovni objekat u glavnoj ulici u Jagodini

Širi centar, Jagodina

Ovakva ponuda se retko pojavljuje na tržištu nekretnina. U pitanju je stambeno - poslovni objekat koji se sastoji iz: - lokala površine 40m2... više

230.000€ (954 €/m²)

  • 241m²
  • /2 spratova