Širi centar, Vrnjačka Banja
Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više
64.800€ (1 800 €/m²)
Merošina
Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više
1.000.000€ (625 €/m²)
Centar (extra zona), Paraćin
Dozvola za nadogradnju 60m2, zemljiste uz zgradu 72m2 ukupno zemljiste 1,33 ar zamena za stan u Beogradu sa doplatom više
60.000€ (983 €/m²)
Centar, Jagodina
Prelep restoran u samom srcu Jagodine sa kompletnim inventarom i razrađenim ugostiteljskim poslom. Postoji mogućnost kupovine još 6 ari koji... više
800.000€ (2 666 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
Prodaje se poslovni prostor površine 80 m2 koji se nalazi u širem centru grada, u jednoj od najprometnijih ulica u gradu. Lokal se nalazi u... više
210.000€ (2 625 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju lokal - poslovni prostor, u prizemlju nove zgrade u strogom centru, na atraktivnoj lokaciji - budućoj šetačkoj zoni,... više
400.000€ (2 424 €/m²)
Vojvode Vlahovica, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Vojvode Vlahovica, lokal od 315 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, klima,... više
445.000€ (1 412 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Vračar, blizina Kalenić pijace, prolazna ulica. Lokal/PP je u suterenu zgrade od dva sprata. Više godina u zakupu kao frizerski salon. Pogodan... više
250.000€ (5 208 €/m²)
Obrenovac, Beograd
Stambeno-poslovni objekat sa kancelarijskim delom, pogodan za različite delatnosti. Gradnja je visokog kvaliteta, u skladu sa svim propisima.... više
990.000€ (1 414 €/m²)
Vozdovac, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kumodraska, 2.0 lokal, 49 m2, bez terase, PR od I sprata, ta, bez lifta, odmah useljiv, izvorno... više
110.000€ (2 244 €/m²)
Centar, Rakovica, Beograd
Rakovica – Snežane Hrepevnik – Poslovni prostor od 9m2 – Uknjižen – Izlog 22.000,00 evra Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 9m²,... više
22.000€ (2 444 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Na prodaju poslovni prostor površine 116m², grejanje na struju, odmah useljiv. Prostor ima izlaz na dve ulice i dva javna parking mesta rezervisana... više
230.520€ (1 987 €/m²)