Čair, Medijana, Niš
U ponudi odličan lokal, sa izdvojenim delom, koji je preuređen namenski u stan. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini Dušanovog Bazara, pešačke... više
196.000€ (1 146 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Marinkovića, u kraju poznatom kao Autokomanda, na Opštini Vozdovac, MAGNAT prodaje moderan 2.0 soban... više
184.888€ (2 641 €/m²)
Centar, Stara Pazova
Novi poslovni objekat koji je izgrađen na građevinskom zemljištun površine 8900 m2, uknjiženo vlasništvo prodavca 1/1. Predmetni poslovni objekat... više
5.200.000€ (1 155 €/m²)
Salajka, Novi Sad
U ponudi je funkcionalan poslovni kompleks ukupne površine 1.137 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u Partizanskoj ulici, u blizini raskrsnice... više
2.340.000€ (2 058 €/m²)
Telep, Novi Sad
U ponudi je moderna poslovna zgrada površine 464 m² na Telepu. Ovaj savremeni poslovni objekat predstavlja odličnu priliku za kompanije koje... više
1.120.000€ (2 413 €/m²)
Centar (prva zona), Paraćin
Pogodno za ordinacije, kancelarije, advokate, uprave, knjigovodstvo, stanovanje..... MOGUĆA ZAMENA ZA STAN U BEOGRADU Za ozbiljnog kupca dogovor... više
95.200€ (800 €/m²)
Brzi brod, Medijana, Niš
Na prodaju poslovni prostor u centru Brzog Broda. Površine oko 430 m2. Prizemlje je namenjeno za kafić, igraonica. Sprat može da se koristi... više
360.000€ (837 €/m²)
Resnik, Rakovica, Beograd
Rakovica, Resnik - Edvarda Griga poslovni prostor, 5.0, 324m2 (terasa 20m2), NPR+PR+I, CG/TA, parking Sastoji se od tri posebna dela (tri... više
362.000€ (1 117 €/m²)
Centar, Despotovac
Prodaje se veliki, potpuno funkcionalan hotel na fantastičnoj lokaciji u samom centru Despotovca. Objekat je idealan za investitore koji žele... više
1.500.000€ (961 €/m²)
Centar, Smederevo
Na prodaju lokal u centru Smedereva. Površina lokala 23m2; nalazi se u ulici 16. Oktobar 28/1, Smederevo. Direktan ulaz sa ulice. Lokal... više
32.000€ (1 391 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju poslovni prostor u centru Kragujevca, površine 38 m2. Poslovni prostor je potpuno sređen i odmah spreman za obavljanje raznih delatnosti.... više
87.500€ (2 302 €/m²)
Savski Venac, Savski Venac, Beograd
Prodajemo lokal od 24m, na izvanrednoj lokaciji u ulici Vojvode Milenka , neposrednoj blizini Resavske ulice. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade,... više
78.000€ (3 250 €/m²)