Za upit Podbara Podbara Podbara Satelit Satelit Satelit Satelit Podbara Satelit stanovi sad zamena pronađeno 110 oglasa

Novi Sad, Satelit, , 1.0, 24m2, 63600EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126970, I/VI. *SATELIT LUX* 24m2 - NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom.... više

63.600€ (2 650 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Satelit, , 0.5, 30m2, 85500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126516, I/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* - 30 m2 SA PDV, NOVA LOKACIJA u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog... više

85.500€ (2 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 105000€

Satelit, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102561, cena nekretnine je 105.000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Satelit, 50 m2, dvosoban, treći sprat. Dvosobna... više

105.000€ (2 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Prodaja jednoiposobnog stana Novi Sad – Adice | Novogradnja 35m2, parking, pr

Adice, Novi Sad

Struktura: Jednoiposoban stan Kvadratura: 35 m2 Lokacija: Adice, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: Prizemlje Uknjiženje: Uknjižen kao... više

67.980€ (1 942 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Satelit, Miloja Čiplića, 2.0, 48m2, 117000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjizen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOZE KREDIT ZA MLADE! Stan... više

117.000€ (2 437 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Satelit, Futoški put, 1.5, 32m2, 87000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131173, III/, klima, terasa. SATELIT - 32 m2, funkcionalan 1,5 - soban stan. Terasa. Blizina mnogih marketa, satelitske pijace... više

87.000€ (2 718 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Satelit, Antuna Urbana, 1.0, 33m2, 80000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 98451, I/IV, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

80.000€ (2 424 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Satelit, Antona Urbana, 2.0, 50m2, 110000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 132523, III/. Prodaje se uknjizen dvosoban stan na Satelitu. Odvojena kuhinja. U blizini je skola, vrtic, veliki market, autobuske... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3.sprat

Jednosoban stan NOVI SAD, 82400€

Satelit, Novi Sad

Agencijska oznaka 1096042 - Uknjižen jednosoban stan na Satelitu u blizini Satelitske pijace. Delimicno renoviran, svuda pvc stolarija. Moguće... više

82.400€ (2 496 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1/3 spratova

Prodaje se dvosoban stan - 48m2- Podbara

Podbara, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Podbara, u prelepom Almaškom kraju, površine 48 m². Stan je smešten na visokom prizemlju stambene... više

130.560€ (2 720 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • vp/4 spratova

Novi Sad, Podbara - Uknjižen dvosoban stan ID#1001078

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara, ulica Miloša Obilića. Predstavljamo uknjižen kompletno renoviran dvosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Temerinske... više

135.550€ (2 884 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Podbara - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001174

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Temerinske pijace i Osnovne škole ´Ivan... više

70.040€ (2 415 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/3 spratova