Za upit placa pronađeno 3705 oglasa

Hala uz glavni put

Međureč, Okolina, Jagodina

*prema Međureču na 38 ari placa.U sivoj fazi ,ali ima PVC sa roletnama.Izuzetno jake konstrukcije,pogodna za više delatnosti.U neposrednoj blizini... više

120.000€ (150 €/m²)

  • 800m²
  • /2 spratova

Rupčine, Stari Lanci, Vodovodska II deo, 38, 54 ari ID#1622

Rupčine, Čukarica, Beograd

Na prodaju građevinski plac, površine 38,54 ari, oformljena građevinska parcela, spremna za gradnju. Na placu je dozvoljena gradnja P+1+Ptk,... više

580.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u industrijskoj zoni, Čamurlijski put, 2783m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. Pored placa je prilaz - put, koji nije asvaltiran.... više

250.000€ (89 €/m²)

  • 2783m²

Plac u industrijskoj zoni, Čamurlijski put, 2830m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

255.000€ (90 €/m²)

  • 2830m²

Petrovaradin, Širine - Uknjižen plac ID#7000088

Vezirac, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Širine - Vezirac. Izdvajamo iz ponude plac u građevinskom području, dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće. Dozvoljena... više

82.400€ (97 €/m²)

  • 841m²

PALILULA BORCA 28000m2 , 499000e

Borca, Palilula, Beograd

Borca, plac od 280 ari, uknjizen 1/1. Struja i voda na placu. Uknjizeno zemljiste pod objektom 88 m2. U ponudi imamo veliki plac pravilnog... više

499.000€ (17 €/m²)

  • 28000m²

Barajevo, Meljak, Baćevac, Zemljište, 1000ari, 41000 EUR

Meljak, Beograd

Na dobroj lokaciji, u blizini magistrale, građevinski plac površine 10 ari. Bandera i strujni sat na placu kao i voda i vodomer. Velika septička... više

41.000€ (41 €/m²)

  • 1000m²

Plac, Donja Trnava, 27 ari

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na starom putu za Aleksinac, u potezu Donje Trnave. Površina placa je 2709m2 tj.27,09 ari, plac se vodi kao poljoprivredno zemljište.... više

90.000€ (33 €/m²)

  • 2709m²

Plac, Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog... više

30.000€ (71 €/m²)

  • 417m²

Novi Sad, Veternik, , 7a, 45000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 129455, uknjizen. POLJOPRIVREDNO ZEMLJISTE 750 m2, legalizovano, uknjizeno, u gradjevinskoj zoni koje se moze prenaimenovati... više

45.000€ (64 €/m²)

  • 700m²

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 2.5, 76m2, 167200 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

167.200€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 4/4 spratova

- brus , podnozje Kopaonika sf 2525

Okolina, Brus

Vodenicni plac 39 ari, 1/1, sa izvorom pitke vode, do Brzecke reke, do glavnog regionalnog puta iz pravca Beograda. Do gondole udaljen 9km.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²