Za upit placa vojvode dovezenskog 5 Beograd pronađeno 1309 oglasa

Čukarica, Umka, 13 oktobra, 2.0, 41m2, 29000EUR

Umka, Beograd

Agencijski ID: 107688, 12a, prizemna, struja, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

29.000€ (707 €/m²)

  • 41m²

Novi Beograd, Dr Ivana Ribara, Vinogradska, 35a, 900000EUR

Novi Beograd, Beograd

Agencijski ID: 39738, uknjizen, deljiv, plac. Gradjevinska parcela Novi Beograd 35x100m. Predvidjena izgradnja POSLOVNO-STAMBENOG centra oko... više

900.000€ (257 €/m²)

  • 3500m²

Savski venac, Beograd na vodi, BW Quartet 1, 3.0, 71m2, 325000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 118533, II/VIII, klima, lift, terasa, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena... više

325.000€ (4 577 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 2/8 spratova

CENTAR, 3.0, SPEKTAKULARAN POGLED

Trg Republike, Stari Grad, Beograd

Nekretnina se nalazi u srcu grada, na perfektnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Ulice kneza Mihaila, Terazija i Trga Republike. Kompaktan... više

329.000€ (5 483 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 9.sprat

Vračar, Čubura, , 2.0, 40m2, 160000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130832, PR/, uknjizen. Stan na super lokaciji nedaleko od Cuburskog parka i Hrama Svetog Save. Smesten je u prizemnom objektu,... više

160.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Čukarica, Železnik, Stevana Filipovića, 15a, 36000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 115173, uknjizen, plac. gradsko gradjevinsko zemljiste, predvidjeno za postavljanje sportskih balona, pokretnih svecanih hala... više

36.000€ (24 €/m²)

  • 1500m²

Savski venac, Beograd na vodi, Arkadia, 3.0, 90m2, 475000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 128064, III/XXIII, klima, lift(3), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

475.000€ (5 277 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/23 spratova

Prodaja stana, Zvezdara, Voje Veljkovića 86m2, trosoban, lux ID#1552

Kluz, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte... više

275.200€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Kneza Višeslava

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više

750.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 1/2 spratova

Višnjica – 1,2ari ID#27249

Višnjica, Palilula, Beograd

Plac u Višnjici, gradsko-građevinsko zemljište. Predviđena gradnja PO+PR+I+PK. Označen kao stabilan teren povoljan za gradnju. Pravougaonog... više

600.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), , 4.0, 162m2, 267000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 99998, III/, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, deljiv, stambena zgrada.... više

267.000€ (1 648 €/m²)

  • 4 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Palilula, Višnjica, , 14a, 190000EUR

Višnjica, Beograd

Agencijski ID: 121637, 14a, prizemna, struja, kanalizacija, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost... više

190.000€ (135 €/m²)

  • 1400m²