Za upit placa vojvode dovezenskog 5 Beograd pronađeno 1309 oglasa

Vračar, Čubura, , 2.5, 70m2, 258000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 125417, II/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep 2.5 stan u mirnoj ulici,... više

258.000€ (3 685 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Prodaja kuće Krnjača – legalizovan objekat, odlična lokacija

Krnjača, Palilula, Beograd

Na prodaju kuća, Palilula – Krnjača, u mirnoj ulici blizu Koteškog i Zrenjaninskog puta. Objekat je legalizovan i sastoji se od tri nivoa sa... više

255.000€ (1 148 €/m²)

  • 222m²
  • Prizemlje

Palilula, Slanci, Slanački put, 0.5, 900m2, 849000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 86922, 12a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra,... više

849.000€ (943 €/m²)

  • 900m²

Sopot, Parcani, Rada Jovanovića , 214a, 214000EUR

Parcani, Beograd

Agencijski ID: 111453, struja, uknjizen. Nudimo vam 2,14 Hektara,zemljista u GRADjEVINSKOJ ZONI.DOZVOLJENA JE GRADNJA. Prema informaciji o lokaciji... više

214.000€ (10 €/m²)

  • 21400m²

Čukarica, Železnik - Avalska, 63.26 ari

Železnik, Čukarica, Beograd

Čukarica, Železnik - Avalska plac - građevinska parcela, 63.26 ari, front prema ulici 130m Osnovna namena je stanovanje, zona S1, sa kojom... više

650.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodajem polovinu kuce u Lazarevcu

Beograd

Na prodaju polovina kuće u Lazarevcu udaljena 600 m od novog vatrogasnog.Površine 200 mkv,plac 5 ari,poseduje prizemlje sprat i potkrovlje koje... više

70.000€ (350 €/m²)

  • 200m²

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, 6.0, 110m2, 278000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je... više

278.000€ (2 527 €/m²)

  • 6 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Kotež, Branka Miljkovića, 5.0, 192m2, 350000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 119885, 2.3a, spratna, ii, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Prodaje se kuca u Beogradu – Kotez, idealna za viseclanu... više

350.000€ (1 822 €/m²)

  • 192m²

Dorćol, odličan, renoviran - 75kvm (2T)

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Odličan četvorosoban stan, na III/X, dva lifta, trostrano orijentisan, topla voda, samo dva stana na spratu. Prostorije: hodnik, dnevna soba,... više

370.000€ (4 933 €/m²)

  • 4 soba
  • 75m²
  • 3/10 spratova

Poljoprivredno zemljište 25 ari – Zvečka, Obrenovac - 14.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 25 ari u naselju Zvečka, okolina Obrenovca. Plac ima prilaz sa asfaltnog puta, dok se sa donje... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Medaković padina, , 12a, 515000EUR

Medak Padina, Beograd

Agencijski ID: 71082, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Odlicno pozicionirane 2 parcele po 6a za izgradnju 2 zgrade (bruto 2020m2) , PR+2+PK... više

515.000€ (429 €/m²)

  • 1200m²

Prodajem kucu u Trbušnici-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju kuća u Trbušnici,nalazi se pored puta Lazarevac-Arandjelovac,površine 80m2,u prizemlju hodnik,kupatilo,dnevna i spavaća soba,ostava.Na... više

35.000€ (437 €/m²)

  • 80m²