Za upit plac Beograd pronađeno 645 oglasa

Sopot, Parcani, Rada Jovanovića, 130a, 65000EUR

Parcani, Beograd

Agencijski ID: 98638, struja, uknjizen, njiva. Prodaju se tri placa,jedan pored drugog,sve ukupne povrsine,1 hektar i 30 ari. Poljoprivredno... više

65.000€ (5 €/m²)

  • 13000m²

Sopot, Nemenikuće, Njegoševa, 24a, 32000EUR

Nemenikuće, Beograd

Agencijski ID: 93138, struja, uknjizen, plac. GRADjEVINSKI PLAC. Moze da se zida kuca za stanovanje ili vikendica. Ako hocete pravi Sumadijski... više

32.000€ (13 €/m²)

  • 2400m²

Zvezdara, Mirijevo, cena 4500e je po aru, 19a, 4500EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 98894, uknjizen, deljiv, plac. Prelep i ususkan plac,na tromedji izmedju Mirijeva,Visnjicke Banje i Slanaca. Uradjena je priprema... više

4.500€ (2 €/m²)

  • 1900m²

Obrenovac, Mala Moštanica, Preki lug, 26a, 31200EUR

Mala Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 91670, struja, uknjizen, deljiv. pogodno za igradnju kuce ili u druge namene (parking,servis,....) Izvadjena informacija o lokaciji U... više

31.200€ (12 €/m²)

  • 2600m²

Grocka, Vrčin, Slavonska , 10a, 30000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 95359, struja, uknjizen, plac. Nudimo vam parcelu ,gradjevinsku,gde je dozvoljena gradnja.Plac se nalazi ,izmedju Suplje Stene... više

30.000€ (30 €/m²)

  • 1000m²

Palilula, Višnjička Banja, Draginje Adamović, 6a, 90000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 92843, struja, kanalizacija, njiva. Fantastican plac,na odlicnoj lokaciji,asfaltni put,formirana ulica,sagradjene kuce i levo... više

90.000€ (150 €/m²)

  • 600m²

Čukarica, Pećani, Blagoja Rankovića, 43a, 51600EUR

Pećani, Beograd

Agencijski ID: 94038, uknjizen, njiva. Plac se nalazi pored hale. Gradsko gradjevinsko zemljiste njiva 2 klase. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

51.600€ (12 €/m²)

  • 4300m²

Voždovac, Beli Potok, , 44a, 440000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 90993, struja, uknjizen, plac. Plac u Belom potoku, 200 metara od nekadasnjeg restorana Kzmbar, a sada prodavnica Aroma. Asfaltni... više

440.000€ (100 €/m²)

  • 4400m²

Obrenovac, Mala Moštanica, Ravanička, 12a, 14400EUR

Mala Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 91231, struja, uknjizen, deljiv, njiva. Direktan izlaz na asfalt, autobusko stajaliste na 400 m Pogodan za izgradnju kuce,ali... više

14.400€ (12 €/m²)

  • 1200m²

Sopot, Ralja, Save Kovačevića, 66a, 80000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 92943, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

80.000€ (12 €/m²)

  • 6600m²

Čukarica, Umka, Rucka, 37a, 55000EUR

Umka, Beograd

Agencijski ID: 94040, uknjizen, njiva. Plac je pravougaonog oblika. Front je oko 20m. U blizini prikljucci za vodu i struju. Vise informacija... više

55.000€ (14 €/m²)

  • 3700m²

Barajevo, Meljak, Dalmatinska, 35a, 115500EUR

Meljak, Beograd

Agencijski ID: 93190, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. U samom centru Meljaka,svi prikljucci na placu,gradjevinsko zemljiste. Vise... više

115.500€ (33 €/m²)

  • 3500m²