Za upit park svetog save Nis pronađeno 259 oglasa

Plac, naselje Nikola Tesla

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u neposrednoj blizini fabrike aluminijumskuh profila Nisal. Plac se vodi kao gradsko... više

68.000€ (30 €/m²)

  • 2200m²

Na prodaju stambeno poslovni prostor u blizini Keja

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Odlična nekretnina blizu Keja. Razrađen restoran u prizemlju, stan na spratu. Prodaje se komplet sa inventarom. Nekretnina je uknjižena i moguća... više

450.000€ (1 607 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i... više

214.400€ (2 408 €/m²)

  • 3 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova

3.0 Bulevar Nemanjića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trososoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića. U blizini su... više

189.600€ (2 060 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 4.sprat

Plac, gradsko građevinsko zemljište, iza Nisala, naselje Nikola Tesla 2777

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište, iza Nisala, u naselju Nikola Tesla, površine 2777 m2. Plac je udaljen od pristupnog... više

42.000€ (15 €/m²)

  • 2777m²

Stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini... više

150.000€ (1 442 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

128.611€ (2 143 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 4/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

119.675€ (2 137 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

130.913€ (2 380 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

115.696€ (2 361 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 10/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

121.283€ (2 425 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

120.124€ (2 402 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova