Prodaja

Pronađeno 10014 oglasa

Dvoiposoban stan kod Lidla, širi centar

Širi centar, Jagodina

Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija,2 terase, hodnik i kupatilo. Radjene su instalacije za struju i vodi, gletovan... više

58.000€ (1 035 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Plac sa dozvolom za gradnju kuće

4. juli, Paraćin

Plac sa dozvolom za gradnju Porodične stambene zgrade su.220m2 i prizemlje 220m2 Na placu postoji priključak struje i vode Na slikama urađeni... više

27.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac Donji Matejevac I, 2273 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Vrbnici - KO Donji Matejevac I. Plac je površine 2273m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Udaljen od asvaltnog... više

10.000€ (4 €/m²)

  • 2273m²

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure 4310m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

156.000€ (36 €/m²)

  • 4310m²

Plac na prodaju

Štipljanski put, Jagodina

Prodaje se plac na Štipljanskom putu površine 10,53a. više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac u Grabrovcu površine 4739m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište površine 4739m2 u Gabrovcu. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 2637m2. Privatna svojina... više

48.900€ (10 €/m²)

  • 4739m²

Grocka, Brestovik, Moše Pijade, 33a, 58000EUR

Brestovik, Beograd

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno... više

58.000€ (17 €/m²)

  • 3300m²

Grocka, Vrčin - Moše Pijade, 140.17 ari

Vrčin, Grocka, Beograd

Grocka, Vrčin - Moše Pijade plac, 140.17 ari, front prema ulici 65 metara Prodaje se zemljište u građevinskoj zoni od 140,17 ari u Vrčinu,... više

360.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja, Trošarina, stan 65.92m2, 2. sprat

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

121.952€ (1 876 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova

Lokal,Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lokal u podzemnom prolazu, u neposrednoj blizini Njujorkera, uknjižene površine 8 m2, bez mokrog čvora, od sanitarije poseduje samo... više

14.700€ (1 837 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 126200€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102293 CENA 126.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

126.200€ (2 868 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Lokal, 230m2, Glavna autobuska stanica u Vlasotincu

Centar, Vlasotince

Vlasotince, Glavna autobuska stanica – u prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor površine 230m2, pogodan za različite tipove delatnosti.... više

0€ (0 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje/1 spratova

Fina porodična kuća 290m2, sa prelepim pogledom, iznad hotela Panorama

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

110.000€ (379 €/m²)

  • 290m²
  • 1/1 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska, 54m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2.0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan... više

215.000€ (3 981 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova

Troetažna kuća na odličnoj lokaciji, 224m2 Ub, Stublenica – 99.000€

Stublenica, Okolina, Ub

Na prodaju porodična stambena zgrada ukupne korisne površine 224m2 na 30,35 ari placa u Stublenici, opština Ub. Kuća se sastoji iz dva stambena... više

99.000€ (441 €/m²)

  • 224m²
  • .sprat

Savremena porodična kuća u mirnom kraju Novog Sada

Veternik, Novi Sad

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom i urbanizovanom naselju, nalazi se moderna samostalna kuća površine 255 m², smeštena na placu od 4 ara. Objekat... više

309.000€ (1 188 €/m²)

  • 260m²
  • .sprat

SAMO KOD NAS-PLAC SA OBJEKTIMA ZA RUŠENJE

Glavinci, Okolina, Jagodina

Na prodaju plac sa objektima za rušenje – Glavinci, Jagodina Prodaje se plac ukupne površine 16,45 ari, koji se nalazi u mirnom i lepom selu... više

10.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva, 25m2

Šumice , Voždovac, Beograd

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0.5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 2/8 spratova