Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Kuća na fenomenalnoj lokaciji

Akva Park, Jagodina

Legalizovana kuća u Jagodini, u blizini Akva Parka, nalazi se na fenomenalnoj lokaciji sa prelepim pogledom i u mirnom delu grada. Plac površine... više

200.000€ (400 €/m²)

  • 500m²
  • /2 spratova

Irig, Grgeteg - Branka Radičevića, 66m2 - HITNA PRODAJA!

Grgeteg, Okolina, Irig

Irig, Grgeteg - Branka Radičevića - HITNA PRODAJA! kuća, 66m2, prizemlje, TA, garaža, struja, voda, asfalt, plac 9a, pomoćni objekti U neposrednoj... više

59.000€ (893 €/m²)

  • 66m²
  • Prizemlje

Kuća u Smederevskoj Palanci, 95 m2 u osnovi, plac 1674 m2

Centar, Smederevska Palanka, Smederevska Palanka

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2.... više

41.500€ (436 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje

Kuća sa okućnicom i šumom od 1.6526 hektara

Gornji Račnik, Okolina, Jagodina

Kuća je površine 72m2 i zahteva ulaganje, struja je isključena i postoji bunar dubine 15 metara. Sama okućnica je 4,16 ari a odmah preko puta... više

18.000€ (250 €/m²)

  • 72m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja kuće moderna kuća 240 m² + garaža 40 m², plac 15 ari, odlična lok

Okolina, Kraljevo

Prodaje se izuzetno prostrana četvorosobna porodična kuća površine 240 m², sa garažom od 40 m², na placu od 15 ari. Ova nekretnina je idealna... više

200.000€ (833 €/m²)

  • 240m²
  • /2 spratova

Apartmanska kuća , Bovan , 210m2

Aleksinac

Na prodaju odlična kuća apartmanskog tipa na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi PR + I, povšine 210m2. Kuća je podeljena po vertikali i... više

77.500€ (369 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

IZUZETNA LUX KUCA U SREMCICI

Sremcica, Cukarica, Beograd

Postovani kupci, ovu divnu kucu mozete imati i kao zamenu za stan u Beogradu. Sremcica je jedno od najlepsih i najtrazenijih naselja u blizini... više

287.000€ (972 €/m²)

  • 295m²

Lepa porodična kuća, 300m2, 3.65 ara placa, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća odlične gradnje u naselju Apelovac. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodičan život, u naselju koje je poslednjih... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Čukarica, Sremčica, Beogradska, 4.0, 135m2, 150000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 131973, 4a, struja, klima, telefon, nov, ulaz dobar, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, cela. Vise informacija na:... više

150.000€ (1 111 €/m²)

  • 135m²

Voždovac - TC Stadion, 250m2

TC Stadion, Voždovac, Beograd

Voždovac - TC Stadion kuća, 250m2, terase, PR+VPR+I+II+PTK, CG, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac... više

500.000€ (2 000 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova

Savski venac, Dedinje, Mladena Stojanovića, Kuća, 415m2, 2200000 EUR

Dedinje, Beograd

Veoma funkcionalna i komforna kuća ukupne površine 415m2, koja se nalazi na 4a placa. Sastoji se od dve vertikale, u svakoj se nalazi suteren,... više

2.200.000€ (5 301 €/m²)

  • 415m²

Porodična kuća na Trošarini, 200m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta,... više

195.000€ (975 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Spratna kuća sa etažnim grejanjem

Gloždak, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo, dve spavaće sobe, na spratu tri spavaće sobe... više

105.000€ (532 €/m²)

  • 197m²
  • .sprat

Kuća NOVI SAD, 185400€

Klisa, Novi Sad

Uknjižen deo dvojne kuće na Klisi. Na prizemlju i spratu nalaze se četiri sobe, kuinja i dva kupatila. Grejanje na gas, manja terasa is pred... više

185.400€ (2 060 €/m²)

  • 90m²

Prodaja - spratna kuća, Strelište

Strelište, Jagodina

Kompletno sređeno prizemlje sa 2 spavaće sobe, dnevnom i kupatilom. Sprat nezavršen, osim kupatila. više

70.000€ (380 €/m²)

  • 184m²
  • /2 spratova

Novi Sad, Kamenjar, , 2.0, 70m2, 93000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118250, 3a, spratna, 1, renoviran, dvoriste/basta, vikendica. Prodaje se renovirana vikendica na Kamenjaru, u prvom redu do Dunava,... više

93.000€ (1 328 €/m²)

  • 70m²

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića, 550m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića kuća, 550m2, terasa, SUT+PR+I+II, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

1.800.000€ (3 272 €/m²)

  • 550m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Klisa, , 5.0, 193m2, 220000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjizen, garaza(2), dvoriste/basta. HIT CENA ZA DVE KUCE! Dve kuce na jednom placu povrsine 465... više

220.000€ (1 139 €/m²)

  • 193m²