Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Na prodaju kuća u Mijatovcu

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Starija kuća u Mijatovcu sa pomoćnim objektima na placu površine 31.25 ari. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, dve spavaće... više

45.000€ (221 €/m²)

  • 203m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Kamenjar, , 2.0, 70m2, 93000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118250, 3a, spratna, 1, renoviran, dvoriste/basta, vikendica. Prodaje se renovirana vikendica na Kamenjaru, u prvom redu do Dunava,... više

93.000€ (1 328 €/m²)

  • 70m²

Prodaja - spratna kuća, Strelište

Strelište, Jagodina

Kompletno sređeno prizemlje sa 2 spavaće sobe, dnevnom i kupatilom. Sprat nezavršen, osim kupatila. više

70.000€ (380 €/m²)

  • 184m²
  • /2 spratova

Novi Sad, Klisa, , 5.0, 193m2, 220000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjizen, garaza(2), dvoriste/basta. HIT CENA ZA DVE KUCE! Dve kuce na jednom placu povrsine 465... više

220.000€ (1 139 €/m²)

  • 193m²

Kuća na fenomenalnoj lokaciji

Akva Park, Jagodina

Legalizovana kuća u Jagodini, u blizini Akva Parka, nalazi se na fenomenalnoj lokaciji sa prelepim pogledom i u mirnom delu grada. Plac površine... više

200.000€ (400 €/m²)

  • 500m²
  • /2 spratova

AVALA, KUCA SA BAZENOM NA 68 ARI PLACA

Avala, Sopot, Beograd

Na mestu gde se susrecu Avala i Kosmaj nalazi se ovaj komad Sumadijske idile, predivna valovita i sumovita okolina ovog izuzetnog placa od 68... više

380.000€ (1 520 €/m²)

  • 250m²

KUĆA SA DVA LOKALA

Josićko naselje, Sombor

Na dobroj lokaciji se prodaje nekretnina od 282m2 na parceli od 351m2. Prednji deo kuće sa ulice ima dva lokala, svaki lokal ima svoj mokri... više

155.000€ (549 €/m²)

  • 282m²
  • .sprat

Voždovac - TC Stadion, 250m2

TC Stadion, Voždovac, Beograd

Voždovac - TC Stadion kuća, 250m2, terase, PR+VPR+I+II+PTK, CG, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac... više

500.000€ (2 000 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća sa okućnicom i šumom od 1.6526 hektara

Gornji Račnik, Okolina, Jagodina

Kuća je površine 72m2 i zahteva ulaganje, struja je isključena i postoji bunar dubine 15 metara. Sama okućnica je 4,16 ari a odmah preko puta... više

18.000€ (250 €/m²)

  • 72m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodajem imanje sa prirodnim izvorom

Ljig

6.5 hektara zemlje od toga je 4 hektara obradiva površina a ostalo je šuma. Ima dva bunara i jedan prirodan izvor. Vlasnik 1/1. Imanje se nalazi... više

100.000€ (769 €/m²)

  • 130m²

Prodajem kucu u Dobanovcima

Surčin, Beograd

Prodajem kucu u Dobanovcima...150km..sa 7 ari placa....legalizovana...cena 170.000€...Kontakt 063295412 više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²

Kuca na prodaju 280m2 Sajlovo-Novi Sad

Novi Sad

Na prodaju nova kuca na sprat sa dva odvojena ulaza udaljena od centra grada samo 6 km . Kuca je kompletno uredjena( sendvic zid) osim fasade. Donji... više

355.000€ (1 267 €/m²)

  • 280m²

Boljevac, Rtanj – Krivi vir 75kvm + 1,2ari ID#28802

Krivi Vir, Boljevac, Boljevac

Prodaje se porodična kuća (u osnovi 75m2, PR+I) sa pomoćnim objektima štala, ambar i koliba (40+24+38m2) na građevinskoj parceli od 7a 13m2,... više

10.000€ (133 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje/1 spratova

Odlična manja kuća 53m2, plac 471m2, Prolom Banja

Prolom Banja, Kuršumlija, Kuršumlija

Na prodaju odlična manja kuća u vikend naselju iznad bazena u Prolom Banji. Nalazi se nadomak hotela, u prirodnom zelenom okruženju, sa... više

32.000€ (603 €/m²)

  • 53m²
  • 1.sprat

Seosko domaćinstvo u Guberevcu kod Gruže - kuća 150 m2 u osnovi, pomožni ob

Guberevac, Knić, Knić

Na prodaju seosko domaćinstvo u Guberevcu gružanskom, kuća površine 150 m2 u osnovi, koja je novije gradnje, na tri nivoa, a sprat je komplet... više

95.000€ (633 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje

Sređena kuća sa lokalom

Bolnica, Ćuprija

Sređena kuća u okolini bolnice. Prizemni deo kompletno sređen i useljiv, potkrovlje nezavršeno. Prizemni deo se sastoji od prostranog dnevnog... više

150.000€ (789 €/m²)

  • 190m²
  • .sprat

Kuća 5.0, 134 m², Aranđelovac, gradska lokacija, 2 kupatila

Centar, Gradska lokacija, Aranđelovac

Na prodaju kuća u Aranđelovcu, na gradskoj lokaciji, površine 134 m². Nekretnina je potpuno renovirana i spremna za useljenje. Kuća se prodaje... više

144.200€ (1 076 €/m²)

  • 134m²
  • .sprat

Palilula, Borča - Petra Drapšina, 145m2

Borča, Palilula, Beograd

Palilula, Borča - Petra Drapšina kuća, 145m2 (lođe 10m2), prizemlje, EG, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

165.000€ (1 137 €/m²)

  • 145m²
  • vp.sprat