Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Kuća, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena... više

150.000€ (347 €/m²)

  • 432m²
  • 1.sprat

Kuća-3 posebna stana, 3 pp od 150 m2, garaža, plac 5, 5ari, dvorište ID#1563

Krnjača, Palilula, Beograd

Porodična oaza – idealna za porodčni i poslovni život Na prodaju je zasebna prostrana porodična kuća trostrano orjentisana sa velikim dvorištem... više

280.000€ (933 €/m²)

  • 300m²

Deluxe kuca na prodaju, Batocina

Batočina

Samo u Heroldu - Prelepa luksuzno opremljena kuca na atraktivnoj lokaciji u Batočini u blizini zabavnog parka, na prostranom placu od 6,5 ari,... više

200.000€ (435 €/m²)

  • 459m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća 310m2 na 72 ara placa, mirna lokacija, šuma, luks oprema, odlična inves

Velika Moštanica, Čukarica, Beograd

U ponudi je izuzetna kuća na prodaju u Beogradu, površine 310m2, smeštena na prostranom placu od 72 ara, od čega je čak 20 ari pod šumom, što... više

300.000€ (967 €/m²)

  • 310m²
  • .sprat

Kuća, 345m2, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća u naselju Čalije. Kuća je površine 115 m2 u osnovi na placu od 464 m2 i sastoji se od prizemlja, sprata, potkrovlja... više

350.000€ (1 014 €/m²)

  • 345m²
  • Prizemlje

MODERNA KUĆA U MIRNOM DELU GRADA

Škola 13.Oktobar, Ćuprija

Na prodaju je moderna i kvalitetno građena kuća površine 327 m², izgrađena 2015. godine i u potpunosti legalizovana. Objekat odlikuju aluminijumska... više

180.000€ (550 €/m²)

  • 327m²
  • 2.sprat

Četvorosobna kuća FUTOG, 270000€

Futog, Futog

Agencijska oznaka 3091545 - Retko u ponudi. Uknjižena nova kuća u Futogu na izlazu iz Veternika. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom. Ugradna... više

270.000€ (1 800 €/m²)

  • 150m²

Kuća, Niška Banja, 300m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Niškoj Banji.Ukupna površina placa je 6.33 ara.Porodična stambena zgrada je Su,Pr,Pk (suteren,prizemlje,potkrovlje) kuća je... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Kuća, Branko Bjegovic, 216m2, 3,5a

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Ukupna površina placa je 355m2, objekat ima 216m2 (108 u osnovi, Po+P+I). U prizemnom delu nalaze... više

165.000€ (763 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novoizgrađena, luksuzna kuća na Panteleju, 175 m2, dvorište 550 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

U ponudi je nova luksuzno opremljena i kvalitetno izgrađena kuća, jedna od najlepših u gradu. Nalazi se na Panteleju, u mirnom... više

450.000€ (2 571 €/m²)

  • 175m²
  • 1/1 spratova

Kuća u Ilićevu - 300 m2

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća od 300m2 u Ilićevu. Kuća se nalazi u Ilićevu, drugi red kuća od glavnog puta kroz Ilićevo. Kuća se sastoji od prizemlja i... više

130.000€ (515 €/m²)

  • 252m²
  • Prizemlje/2 spratova

Mladenovac, Vlaška, Ustanička, 7.0, 214m2, 55000EUR

Vlaška, Beograd

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac... više

55.000€ (257 €/m²)

  • 214m²

Kuća na prodaju

Strelište, Jagodina

Prodaje se prostrana kuća od 279m2 na placu od 13,33a. Nalazi se u Jagodini u naselju Strelište. više

160.000€ (573 €/m²)

  • 279m²
  • /3 spratova

MALA KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Gornja Varoš, Sombor

Nedaleko od centra grada se prodaje kuća čvrste gradnje od 95m2 sa garažom od 23m2, na parceli od 236m2. Kuća poseduje predsoblje kao zatvorenu... više

60.000€ (631 €/m²)

  • 95m²
  • .sprat

Inđija, Stari Slankamen - Hilandarska, 240m2 - KUCA SA POGLEDOM NA DUNAV

Stari Slankamen, Okolina, Inđija

Inđija, Stari Slankamen - Hilandarska kuća, 240m2, terasa, grejanje na struju, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 10.33 ara Komforna... više

150.000€ (625 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Kuća 110m2, centar grada, u blizini TC Šajkača

Centar, Leskovac, Leskovac

Ekskluzivna prodaja prizemne, porodične kuće na odličnoj lokaciji u samom centru grada u blizini TC "Šajkača". Kuća je ukupne površine oko... više

90.000€ (818 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Četvoroiposobna kuća NOVI SAD, 257500€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090015 - Uknjižena kuća u Adicama. Cena kuće je 250000 e+ agencijska provizija 3 %. Ulaz iz dve ulice. Prizemlje veliki... više

257.500€ (864 €/m²)

  • 298m²

Gradska lokacija, Centar, Boška Buhe, Kuća, 220m2, 150000 EUR

Centar, Stara Pazova

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža,... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²