Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1923 oglasa

Kuća u Supovcu, 176 m2 na 14 ari placa

Supovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš.... više

37.100€ (210 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Bežanijska kosa 2, -, Kuća, 360m2, 950000 EUR

Bežanijska Kosa 2, Beograd

Izuzetno kvalitetna na mirnoj, prelepoj lokaciji. Gradnje je iz 2010. godine, Energoprojekt, uz dodatno renoviranje i adaptaciju - u kuću je... više

950.000€ (2 638 €/m²)

  • 360m²

Kuća kod glavne autobuske stanice, 183m2, plac 322m2

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Beograd mali, u blizini glavne autobuske stanice u Nišu. Ukupna površina placa je 322m2, na parceli se nalaze dve kuće. Starija... više

124.000€ (496 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Izuzetna nekretnina na magistralnom putu - kuća u naselju Korićani

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena kuća sa kamenom fasadom, u naselju Korićani, u Kragujevcu. Površine kuće je 226 m2, a u sklopu kuće su... više

105.000€ (464 €/m²)

  • 226m²
  • Prizemlje

Seoska kuća na glavnom putu

Majur, Okolina, Jagodina

Prodaje se seosko domaćinstvo koje se sastoji od glavne kuce koja je odmah useljiva i dve kuce koje su sa ulaganjima. Pored stambenih objekata... više

70.000€ (350 €/m²)

  • 200m²
  • 1/1 spratova

Stambeno-poslovni objekat na putu ka Malošištu, 200 m2, plac 3.439 m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju novoizgrađeni stambeno - poslovni objekat, u osnovi 100 m2, na uredno pripremljenoj (tamponiranoj) parceli od 3.439... više

260.000€ (1 300 €/m²)

  • 200m²
  • 2/2 spratova

Prelepa nova kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

Ako tražite kuću u mirnom delu grada ova kuća je idealna za vas. Kuća je prostrana,idealna za veću porodicu.ima prizemlje,sprat i potkrovlje,lepo... više

160.000€ (592 €/m²)

  • 270m²
  • .sprat

Trosobna kuća NOVI SAD, 520000€

Cara DuŠana, Novi Sad

EKSKLUZIVNA PRODAJA... CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3 %, kupac ne plaća proviziju... Uknjižena kuća u ulici Laze Nančića u blizini... više

520.000€ (4 561 €/m²)

  • 114m²

Prava prilika – kuća sa dva sprata, garažom i velikom parcelom – useljiva

Bunker, Ćuprija

Na prodaju je kuća površine 118m², koja dolazi u kompletu sa pomoćnim objektom na dva sprata površine 71m² i garažom – idealno rešenje za porodično... više

72.000€ (610 €/m²)

  • 118m²
  • 2/2 spratova

Porodična kuća u Mokranjčevoj sa četiri stambene jedinice, 350m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa četiri odvojene stambene jedinice, 350 m2,na placu od 161m2. U prizemlju se nalazi garaža površine 21 m2. Prvi... više

385.000€ (1 100 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kuća na Deninom Brdu

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Deninom Brdu. Kuća ima 200 m2 i 103 m2 pomoćnog objekta. Kuća ima dve etaže i suteren u kome se nalazi kotlarnica .U prizemlju... više

165.000€ (825 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju potpuno renovirana kuća od 153m² sa placem od 3, 375 ari

Slavija, Ćuprija

U jednoj mirnoj ulici, gde deca još uvek bezbrižno voze bicikle, stoji kuća koja čeka svoju novu priču. Nedavno renovirana, ova kuća od 153m²... više

88.000€ (575 €/m²)

  • 153m²
  • 1.sprat

Kuća na sprat

Levač, Jagodina

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje... više

65.000€ (353 €/m²)

  • 184m²
  • /2 spratova

Seosko gazdinstvo, Kragujevac, Velike Pčelice

Velike Pčelice, Okolina, Kragujevac

Nudimo Vam prelepo Seosko gazdinstvo u Kragujevcu, naselje Velike Pčelice sa redovnim turističkim aranžmanima, izgrađenom prepoznatljivošću... više

350.000€ (1 535 €/m²)

  • 228m²
  • Prizemlje

Kuća sa poslovnim i magacinskim prostorom

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini... više

135.000€ (346 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuca, Gornja Toponica

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca... više

80.000€ (470 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Luksuzna porodična kuća, 290m2, Ledena Stena

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju moderna porodična kuća, savršeno pozicionirana na prestižnoj i mirnoj lokaciji Ledena Stene, izolovana od gradske buke. Kuća novije... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju kuća 180m2 na 3,7 ara placa sa garažom od 23m2

Trošarina, Medijana, Niš

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova... više

130.000€ (650 €/m²)

  • 200m²
  • 2.sprat