Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1923 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Ulofa Palmea, 4.0, 252m2, 480000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126208, spratna, terasa(3), uknjizen, luks renoviran, garaza, parking, dvoriste/basta, mogucnost prosirenja, deljiv. Kuca tipa... više

480.000€ (1 904 €/m²)

  • 252m²

Kuća 115 m², 3 ara, Obrenovac, Gaj 2 - 160.000e

Rvati, Obrenovac, Beograd

- Na prodaju tipska dvoetažna kuća u naselju Gaj 2, opština Obrenovac smeštena na placu ukupne površine 3 ara. - Na prvoj etaži je ulazni hodnik,... više

160.000€ (1 391 €/m²)

  • 115m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća sa bazenom u Aleksincu 200m2 na super lokaciji

Aleksinac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u mirnom delu Aleksinca ukupne površine 200m2. Kuća se sastoji od suturena i dva funkcionalna sprata, identičnog rasporeda.... više

155.000€ (775 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

- obrenovac sf 2490

Trstenica, Obrenovac, Beograd

Dve kuće na prodaju, jedna 59m2, druga 54m2 plus podrum 24m2, odlične gradnje, veoma ugodnog enterijera na placu od 107 ari. Voda, struja, asfalt... više

85.000€ (664 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

NA PRODAJU – SEOSKA KUĆA NA SAMO 12 KM OD GRADA!

Mali Popović, Okolina, Jagodina

Prodaje se uređena seoska kuća na mirnoj lokaciji, udaljena svega 12 km od grada, idealna za porodičan život ili mirno povlačenje iz gradskog... više

160.000€ (581 €/m²)

  • 275m²
  • 1/1 spratova

KUĆA!

Crvenka, Sombor

KUĆA! Na prodaju lepo održavana porodična kuća površine 282 m², koja se nalazi na placu od 7 ari, u mirnom delu grada, a ujedno veoma blizu... više

120.000€ (425 €/m²)

  • 282m²
  • .sprat

VOZDOVAC JAJINCI 320m2 , 400000e

Jajinci, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! ODLICNA KUCA! Jajinci, Torlacki vis, 6.0 kuca neto povrsine 320 m2 (bruto 400 m2), na 6 ari placa, PR... više

400.000€ (1 250 €/m²)

  • 320m²

Na prodaju kuća-hitno

Striža, Okolina, Paraćin

Na prodaju kuća za renovaranje do samog puta Mostoji mogućnost dogovora oko cene više

18.000€ (90 €/m²)

  • 199m²
  • .sprat

Prodaje se plac u selu Grdanica

Grdanica, Leskovac, Leskovac

Prodaju se dve parcelu u selu Grdanica ukupne površine 1145m2. Na jednoj parceli je upisan objekat od 44. Postoje svi priključci na parceli... više

16.000€ (363 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje

KUĆA APATIN

Širi centar, Apatin

KUĆA! Apatin! Prelepa porodična kuća sa vrtom u mirnom gradu u Vojvodini nadomak Dunava,kod Sombora. Nalazi se u mirnom delu grada, a u blizini... više

247.500€ (1 438 €/m²)

  • 172m²
  • .sprat

Dve kuće, Novi Banovci ID#1496

Novi Banovci, Stara Pazova, Stara Pazova

Na odličnoj lokaciji, na ulazu u Nove Banovce, nalazi se ova nekretnina. Na placu postoje dve kuće, jedna je uknjižena na 89m2, po strukturi... više

160.000€ (1 797 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Petoiposobna kuća PETROVARADIN, 185400€

Sadovi, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090173 Uknjižena kuća na Petrovaradinu. Prva etaža se sastoji od trpezarije sa kuhinjom, dve sobe i kupatila. Druga etaža... više

185.400€ (927 €/m²)

  • 200m²

Kuća, Staro groblje, 2 etaže, Palilula

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život... više

165.000€ (1 024 €/m²)

  • 161m²
  • Prizemlje

Kuća Donji Komren

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine... više

141.000€ (750 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Hotela Tami, na 15 minuta do samog centra grada, sa prelepim pogledom na grad.... više

290.000€ (878 €/m²)

  • 330m²
  • Prizemlje

Barajevo, Arnajevo, Kosmajskog odreda , Kuća, 205m2, 299900 EUR

Arnajevo, Beograd

U divnoj prirodi, miru i tišini, prelepa kuća sa lepim dvorištem i bazenom. Plac od 40ari potpuno ograđen, ima tri velike klizne kapije. Kuća... više

299.900€ (1 462 €/m²)

  • 205m²

Vila sa bazenom u srcu Niša – Vaša oaza mira i poslovna prilika na Obiliće

Medijana, Niš

Retka prilika na tržištu - Zaboravite na gradsku gužvu dok uživate pored sopstvenog bazena u strogom centru grada. Ova nekretnina od 290m² nudi... više

380.000€ (1 310 €/m²)

  • 290m²
  • 1/2 spratova

Sredjena kuca 200m2 sa potpunom privatnoscu-4km od Soko Banje-Resnik

Sokobanja

Prodaje se sredjena kuca od 200 m² na prostranom placu od 12 ari (1.200 m²) u mirnom selu Resnik, svega 4 km od centra Sokobanje. Kuća je potpuno... više

139.000€ (695 €/m²)

  • 200m²