Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1923 oglasa

Veternik - Uknjižene dve kuće na placu ID#3000057

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih... više

206.000€ (958 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dve kuće na prodaju na prometnoj lokaciji u Ilićevu

Kragujevac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće na odličnoj lokaciju u naselju Ilićevo na 15,70 ari placa. Kuće su odlične gradnje i nalaze na ravnom i prostranom placu... više

235.000€ (1 103 €/m²)

  • 213m²
  • Prizemlje

Kompletno nameštena moderna kuća u Ćupriji

Kružni tok, Ćuprija

Na prodaju kompletno nameštena kuća površine 200 m² sa velikim i lepo uređenim dvorištem. Kuća se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom... više

118.000€ (590 €/m²)

  • 200m²
  • 2.sprat

Porodična kuća 100m2, naselje Nikola Tesla, Niš.

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Kuća se nalazi na 100 metara od nišavskog keja, terena za košarku i mali fudbal i mobilijara za decu, idealno za bekstvo od gradske buke. Sagrađena... više

155.000€ (1 550 €/m²)

  • 100m²
  • 1/1 spratova

Prodaje se seoska kuća u selu Mokra

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Prodaje se porodična kuća uknjižena na 53m2 u selu Mokra 3 km od Bele Palanke. Kuća je na parceli 440m2, plac se blago spušta od od ulice na... više

36.000€ (679 €/m²)

  • 53m²
  • Prizemlje

Lux kuća na 4,2a placa - Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2,

Fon - Bilećka, Beograd

Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2, bazen, IV nivoa (Su+P+1+Pk), CG, 4,2a plac Na atraktivnoj lokaciji, u rezidencijalnom... više

1.250.000€ (3 315 €/m²)

  • 377m²
  • 3.sprat

KUĆA, TELEČKA, PORODIČNA!!

Telečka, Okolina, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća u Telečki, površine 133m², na prostranom placu od 1382m². Kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se... više

46.000€ (345 €/m²)

  • 133m²
  • .sprat

Ukrovljena kuća legalizovana

Gloždak, Paraćin

Prodaje se izidana i ukrovljena kuća, koja poseduje suterenski deo sa garažom i dva sprata. Kuća se nalazi u mirnom delu grada. Osnova kuće... više

50.000€ (114 €/m²)

  • 437m²
  • .sprat

Sopot, Babe, -, Kuća, 650m2, 680000 EUR

Babe, Beograd

Jako lepo sređen kompleks apartmanskog tipa na mirnoj, lepoj lokaciji nadomak Kosmaja. Kompleks se prostire na 36a uređenog, ograđenog placa,... više

680.000€ (1 046 €/m²)

  • 650m²

Na prodaju kuća u centru

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Kuća se nalazi u centru i ima 41m2. Kuća starije gradnje u zajedničkom dvorištu. Sastoji se od dve spavaće sobe i dnevnog boravka sa kuhinjom... više

100.000€ (2 439 €/m²)

  • 41m²
  • Prizemlje

Palilula, Stara Karaburma - Velje Miljkovića, 205m2

Stara karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Stara Karaburma - Velje Miljkovića kuća, 205m2, terasa, PR+I, EG, interfon, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2.77m2... više

360.000€ (1 756 €/m²)

  • 205m²
  • Prizemlje/1 spratova

PRODAJEMO KUCU-VIKENDICU U LISOVICU KOD BARAJEVA

Barajevo, Barajevo, Beograd

Predstavljamo vam prelepu prostranu vikendicu u savrsenom stanju,. Veoma svetla, lepo I moderno uredjena sa 4 funkcionalne spavace sobe I 2... više

169.000€ (1 408 €/m²)

  • 120m²

Sređena useljiva kuća, veće površine u blizini Akva parka

Tavrića obori, Jagodina

Velika, prostrana kuća u blizini Akva Parka u Jagodini. Pogodna za život dve ili tri porodice. Sastoji se od dva posebna, trosobna stana i pomocnog... više

115.000€ (370 €/m²)

  • 310m²
  • 1/2 spratova

Kuća, Kalač brdo, Ekskluzivna prodaja

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad. Kuća se nalazi na Kalač brdu, u neposrednoj blizini hotela Tami Residense.... više

440.000€ (916 €/m²)

  • 480m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kuća odlične gradnje

Tabane, Jagodina

* Posebni strujomeri za sprat, prizemlje * Legalizovano * Pomoćna zgrada * Čvrsta gradnja, dobra kuća više

128.750€ (715 €/m²)

  • 180m²
  • /2 spratova

Savski venac, Senjak, Milovana Glišića, Kuća, 300m2, 1500000 EUR

Senjak, Beograd

Kuća kompletno renovirana sa dva bazena, dečiji i za odrase, sa velikom garažom, na 5 ari placa, sa pogledom na Savu. Mirna ulica, stara gradnja... više

1.500.000€ (5 000 €/m²)

  • 300m²

Kuća 122m2 + pomoćne kuće 50m2 + 150m2, 25 ari placa, Zvečka, Obrenovac - 1

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostrano i funkcionalno imanje idealno za porodični život, ali i za razne poslovne ili hobističke namene. Nekretnina se nalazi u... više

158.000€ (1 295 €/m²)

  • 122m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Vranje, Okolina, Lepčince

Lepčince, Okolina, Vranje

Na prodaju kuća u selu Lepčince, u okolini Vranja, idealna za one koji traže mir u lepom prirodnom okruženju. Površina placa na kome se nalazi... više

22.000€ (200 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat