Širi centar, Ćuprija
Spratna kuća sa uređenim dvorištem na placu površine 5.17 ari. Kuća je površine 180m2 raspoređenih u tri nivoa i to prizemlje, sprat i potkrovlje.... više
150.000€ (833 €/m²)
Senjak, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Senjak, Čolak Antina, porodična kuća uknjižena na 78m2 ali realno ima oko 150m2. Sastoji se od suterena od 30m2 koje je pretvoreno... više
350.000€ (4 487 €/m²)
Pivara, Kragujevac
Prodaje se potpuno opremljena porodična kuća u mirnom delu Kragujevca. Kuća se prodaje sa kompletnim nameštajem – useljiva odmah! Opis nekretnine:... više
159.650€ (1 064 €/m²)
Centar, Sombor
Prodaje se kuća u centru Sombora, smeštena u dvorištu koje se formalno deli sa komšijama, ali je kuća na terenu fizički odvojena i pruža privatnost.... više
48.000€ (436 €/m²)
Gornja Vrežina , Pantelej, Niš
Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu... više
105.000€ (350 €/m²)
Medoševac, Crveni krst, Niš
Na prodaju porodična kuća Medoševac pored asfaltnog puta, neto površine 375 m2 . Porodična stambena zgrada sastoji se od pd plus vpr plus sp.... više
190.000€ (506 €/m²)
Jagodin mala, Pantelej, Niš
Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji na Panteleju u Jagodin mali, u neposrednoj blizini škole, vrtića i autobuskog stajališta. Kuća... više
330.400€ (1 400 €/m²)
Goge, Sombor
KUĆA! na placu od 695m2,nalaze se dve kuce,do ulice prizemna kuća,kompletno uredjena za život,energetski efikasna,pvc stolarija,parket,nova... više
123.600€ (1 388 €/m²)
Kalač brdo, Palilula, Niš
Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište... više
230.000€ (655 €/m²)
Kalenic Pijaca, Vracar, Beograd
Na prodaju porodicna kuca od 180m2 ( uknjizena na 154m2) smestena u mirnoj ulici gde je dozvoljena samo porodicna gradnja. Ova kuca je spoj... više
790.000€ (4 388 €/m²)
Kupusara, Jagodina
U ponudi je kuća površine oko 160 m², smeštena na parceli od 4.85 ari, u mirnom delu grada, sa direktnim izlazom na ulicu – idealna za porodičan... više
70.000€ (437 €/m²)
Centar, Paraćin
Tri spavaće sobe, dvadnevni boravaka,kuhinja,trpezarija, dva kupatila,tri terase,garaža pomoćna zgrada površine 35m2 može zamena za stan u Paraćinu... više
120.000€ (600 €/m²)
Vinorača, Okolina, Jagodina
Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više
30.000€ (200 €/m²)
Hisar, Leskovac, Leskovac
Na prodaju dve porodične kuće sa ukupno 162 m2 korisnog prostora na parceli od 218m2, nalaze se na dobroj lokaciji u naselju Hisar. Kuće su... više
79.000€ (487 €/m²)
Gabrovac, Palilula, Niš
Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno... više
50.000€ (384 €/m²)
Grabovica, Okolina, Despotovac
Kuća je pre dve godine renovirana u celosti. Uknjižena površina kuće je 122 m2 PR+SP,u donjem delu je i veći ograđen prostor sa nadstrešnicom... više
35.000€ (286 €/m²)
Krusevac, Krusevac, Kruševac
Prodajemo spratnu kuću na lepoj lokaciji (NOVA pijaca),nedaleko od centra, blizu Rasine. Površine 230m2 (gradjevinske 280m2), sa odličnom infrastrukturom,... više
105.000€ (375 €/m²)
Kosmaj, Sopot, Beograd
U prilici smo da Vam ponudimo prelep ravan plac udaljen svega jednu autobusku stanicu od centra Sopota. Na placu se nalazi urušena kuća od 54m2.... više
34.000€ (629 €/m²)