Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1923 oglasa

SALAŠ U BILIĆU

Bilić, Okolina, Sombor

SALAŠ! Bilićko naselje,starije salašarsko domaćinstvo,kuće sa dodatnim prostorm 209m2,opremljeno za život,ekonomsko dvorište i zemlje okolo... više

51.500€ (246 €/m²)

  • 209m²
  • .sprat

Palilula, Višnjička banja - Despotovačka, 204m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjička banja - Despotovačka kuća, 10.0, 204m2 (terasa 10m2), PR+I, EG, telefon, interfon, garaža, struja U ponudi kuća na dve... više

300.000€ (1 470 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju kuća u Jagodini – 58 m²

Širi centar, Jagodina

Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe... više

60.000€ (1 034 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

PRODAJE SE KUĆA 660m² – ŠIRI CENTAR JAGODINE

Širi centar, Jagodina

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 660m², smeštena u mirnom delu šireg centra Jagodine, idealna za život višečlane porodice, kombinaciju... više

230.000€ (348 €/m²)

  • 660m²
  • .sprat

Kuća u Budvi na moru, dva troiposobna stana, površine po 98 m2, sa zasebnim u

Budva, Budva, Budva

Na prodaju kuća u Budvi na moru, u sklopu koje su dva troiposobna stana sa zasebnim ulazima, na placu površine od 320 m2. Svaki stan je površine... više

850.000€ (4 336 €/m²)

  • 196m²
  • Prizemlje

Petrovaradin, porodična kuća - Na mirnoj lokaciji ID#3000124

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, porodična kuća. Izdavajamo iz ponude kuću novije gradnje, veličine 105m2, koja se nalazi na mirnoj lokaciji za stanovanje u neporednoj... više

211.150€ (2 010 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje/1 spratova

KNIĆ - KOMPLETNO DOMAĆINSTVO NA 1 HEKTAR I 144 ARI PO CENI OD 450.000 eura

Knić, Knić, Knić

Na prodaju stambeno-poslovno domaćinstvo na 1 hektar i 44 ari placa, plus jedan hektar obradivog zemljišta uz sami kompleks. Kompletno domaćinstvo... više

450.000€ (1 285 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Kuća 220 m², 6, 5 ari, Obrenovac, Gaj– 260 000 €

Rvati, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude prelepu, spratnu kuću ukupne površine 220 m2 sa izuzetno dobro organizovanim prostorom, opremljenu kvalitetnim nameštajem... više

260.000€ (1 181 €/m²)

  • 220m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

Na prodaju odlična kuća u blizini SUP-a. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, Površina kuće u osnovi je 70 m2, površine... više

84.000€ (600 €/m²)

  • 140m²
  • .sprat

NA PRODAJU – Porodična kuća / investicija 413m2

Novo Selo, Okolina, Vrnjačka Banja

Na prodaju porodična kuća u mirnom i atraktivnom naselju Novo Selo, u neposrednoj blizini Vrnjačke Banje. Objekat se nalazi na parceli na kojoj... više

180.000€ (435 €/m²)

  • 413m²
  • .sprat

Vučkovica, kod Knića -kuća, površine 92 m2 i pomoćna zgrada površine 50 m

Vučkovica, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Vučkovici kod Knića, površine 92 m2, prizemna sa natkrivenom terasom, koja od prostorija ima dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više

80.000€ (879 €/m²)

  • 91m²
  • Prizemlje

Barajevo, Ravni gaj, Milivoja Popovića-Miće, 144m2, 10 ari placa ID#1645

Ravni Gaj, Barajevo, Beograd

U ponudi je kuća nesvakidašnje arhitekture u Barajevu, Ravni gaj, uknjižena na kompletnu kvadraturu, kuća se nalazi na prelepom uređenom i održavanom... više

150.000€ (1 041 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA U ETNO STILU

Kolut, Okolina, Sombor

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja,... više

47.000€ (271 €/m²)

  • 173m²
  • .sprat

Kuća na odličnoj lokaciji

Slavija, Ćuprija

Na prodaju plac površine 6,32 ara na odličnoj lokaciji u Ćupriji, sa izlazom na dve ulice, što ga čini izuzetno pristupačnim i pogodnim za različite... više

92.500€ (745 €/m²)

  • 124m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vertikala, kuća u nizu

Širi centar, Jagodina

Izlaz na dve ulice, prilaz asfaltnim putem i pešačkom stazom! *Poseduje podrumski deo, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje. Idealno za život... više

100.000€ (500 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

PORODIČNA KUĆA U KLJAJIĆEVU!!

Kljajićevo, Okolina, Sombor

KUĆA!!! Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Kljajićeva, ukupne površine 151m², na placu od 11 ari. Kuća se sastoji od tri prostrane sobe,... više

30.000€ (198 €/m²)

  • 151m²
  • .sprat

Legalizovana kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

SAMO U HEROLDU!!! Legalizovana kuća u mirnom delu grada, ukupne površine oko 250m2 na Budžinom brdu na placu od 5 ari. Kuća poseduje prizemlje... više

130.000€ (520 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zemun, Altina, Viktora Starčića, 5.0, 106m2, 220000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 131696, 2a, struja, garaza, dvoriste/basta. Na prodaju porodicna kuca u Zemun, smestena u mirnoj i tihoj ulici, idealna za porodican... više

220.000€ (2 075 €/m²)

  • 106m²