Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

Kuća na gradskoj lokaciji u bizini aqva Parka na 100 metara od Aqva Parka

Akva Park, Jagodina

Veoma povoljna ponuda kuća na parceli od 2 ara nadomak turističke zone u Jagodini. Gradska lokacija. Na placu se nalazi kuća 71m2. Plac i... više

75.000€ (937 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 160200€

Klisa, Novi Sad

LOKACIJA ZA GRADNJU,pogodna za investitore.SLANA BARA ,uknjižena kuća. CENA sa agencijom 160200e Agencijska oznaka nekretnine 3091525, Novi... više

160.200€ (1 020 €/m²)

  • 157m²

Kuća po ceni jednosobnog stana!

Širi centar, Jagodina

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi... više

50.000€ (666 €/m²)

  • 75m²
  • .sprat

Kuća sa poslovnim prostorom

Kolonija, Jagodina

Stambeni deo oko 100m2, ostatak čini poslovni prostor. Spoljne stepenice za ulazak u stambeni deo! Kuća se sastoji od komfornog dnevnog boravka... više

125.000€ (625 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

Kuća u Radničkoj ulici u Surčinu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje se prodaje u Surčinu u Radničkoj ulici. Kuća je spratna, površine 240m2 po strukturi Pr+Vpr, a sve na 10 ari placa.... više

400.000€ (1 666 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Kuća u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u samom centru Niša, nalazi se u manjoj, mirnoj ulici između hotela Ambasador i Suda, idealna kako za stanovanje, tako za poslovni... više

270.000€ (1 636 €/m²)

  • 165m²
  • Prizemlje

Prizemna kuća sa velikim placem u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna,... više

105.000€ (1 438 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

Kuća Bresnica

Lešnjar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća 150mkv sa 5ari placa, na tri etaže, sa 2 garaže i sa pomoćnim objektom. Kuća se nalazi u Bresnici, u mirnom delu grada, idealnom... više

161.000€ (1 073 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje/3 spratova

Autentična kuća iz 1937. godine

Crnče, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća površine 39 m² u selu Crnče kod Jagodine, na placu od 14,06 ari. Ova nekretnina nosi duh vremena iz 1937. godine, kada je i... više

18.000€ (461 €/m²)

  • 39m²
  • Prizemlje

Dvospratna kuća kvalitetne gradnje, 300 m2, 1027 m2 placa,

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • 2.sprat

KRUSEVAC KRUSEVAC 280m2 , 105000e

Krusevac, Krusevac, Kruševac

Prodajemo spratnu kuću na lepoj lokaciji (NOVA pijaca),nedaleko od centra, blizu Rasine. Površine 230m2 (gradjevinske 280m2), sa odličnom infrastrukturom,... više

105.000€ (375 €/m²)

  • 280m²

Kuća Braće Ilić 2 Hum opština Crveni Krst Niš

Hum, Crveni Krst, Niš

Kuća se nalazi na adresi Braće Ilić 2 Hum opština Crveni Krst Niš ___________________________________________ Kuća nije završena, po proceni... više

50.500€ (250 €/m²)

  • 202m²
  • 1/1 spratova

PRODAJE SE PROSTRANA KUĆA U VRNJAČKOJ BANJI!

Širi centar, Vrnjačka Banja

Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Vrnjačkih Termi i Opštine, nalazi se ova impozantna samostalna kuća – savršena kako za miran porodični... više

230.000€ (766 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Prodaje se kuća u centru Sombora, smeštena u dvorištu koje se formalno deli sa komšijama, ali je kuća na terenu fizički odvojena i pruža privatnost.... više

48.000€ (436 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Kuća sa dve zasebne stambene jedinice, 400m2 na 12 ari placa, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u izgradnji u naselju Gabrovac, 400m2, na 12 ari placa. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice ili dve lepljene kuće gde svaku... više

100.000€ (250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

KUĆA ZA SALAŠ U GRADU

Centar, Apatin

Prodaje se kuća na uglu dve ulice u centru Apatina, a 200m od Dunava. Kuća ima 333m2 na parceli od 879m2, stare gradnje. Redovno je održavana... više

113.500€ (340 €/m²)

  • 333m²
  • .sprat

Kuća, Prokuplje, selo Donja Trnava

Donja Trnava, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju kuća na lepoj, mirnoj loklaciji na par minuta vožnje od centra Prokuplja. Kuća se nalazi na placu od 18... više

420.000€ (617 €/m²)

  • 680m²
  • Prizemlje

Velika kuća u centru Majura ( kod Jagodine)

Majur, Okolina, Jagodina

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više

50.000€ (178 €/m²)

  • 280m²
  • .sprat