Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

Prodaja, Kuća, Novi Sad, Petrovaradin, Petrovaradin

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

više

395.850€ (1 552 €/m²)

  • 255m²
  • .sprat

Surčin, tri spratne kuće u nizu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Tri spratne kuće na 6 ari placa u Surčinu u mirnoj, tihoj ulici i sve na dohvat ruke (prodavnice, gradski prevoz, pekare, kafici, škole). Kuće... više

765.000€ (1 645 €/m²)

  • 465m²
  • .sprat

Odličan poslovno-stambeni objekat 350m2, plac 593m2, Gabrovački put

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju odličan poslovno -stambeni objekat u naselju na Gabrovačkom putu, u blizini Bogoslovije. Udaljen svega oko 5km od centra, nalazi... više

175.000€ (448 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/1 spratova

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 470000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Tatarsko brdo, izuzetna porodična kuća s divnim dvorištem.Vredi videti ! +++ Agencijska oznaka nekretnine 3090953, Sremska Kamenica , Tatarsko... više

470.000€ (2 238 €/m²)

  • 210m²

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 721000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica Lux vila+++Agencijska oznaka 3046508 Prodaje se Lux vila , u kojoj se jako kratko živelo. Tri spavace sobe, sa sopstvenim kupatilom,... više

721.000€ (2 363 €/m²)

  • 305m²

Voždovac, Voždovačka crkva - Kralja Vladimira, 177m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Kralja Vladimira kuća, 5.0, 177m2 (terasa 19m2), SUT+PR, CG, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

549.900€ (3 106 €/m²)

  • 177m²
  • Prizemlje

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 169000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3089958 - CENA je 169 000e plus agencijska provizija od 3%... Uknjižena kuća u središnjem delu Klise. Sastoji se iz dnevnog... više

169.000€ (1 056 €/m²)

  • 160m²

Vikend kuća, naselje Đuriselo - 45 m2 stambeni i 45 m2 podrumski deo, plac 18

Kragujevac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Đuriselo, površina stambenog dela 45 m2 i 45 m2 podrumski deo, na placu površine 1800 m2. Kuća se sastoji... više

38.200€ (848 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Resanik kod Kragujevca -objekat sa dva stana, površina 133 m2 i 207m2, plac 17

Gornja Mala, Kragujevac, Kragujevac

Objekat se nalazi u selu Resnik na parceli površine 17723 m2, na kojoj postoje dva bunara (bunar arterijski bunar). U sklopu objekta... više

123.600€ (515 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Kuća u centru grada+pomoćni objekat

Centar, Paraćin

Tri spavaće sobe, dvadnevni boravaka,kuhinja,trpezarija, dva kupatila,tri terase,garaža pomoćna zgrada površine 35m2 može zamena za stan u Paraćinu... više

120.000€ (600 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Kuća u Donjem Štiplju sa velikim placem

Donje Štiplje, Okolina, Jagodina

Kuća u Donjem Štiplju sa placem od 152a i ribnjakom više

105.000€ (437 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

NA PRODAJU na istoj parceli DVE KUĆE naselje SVETA PETKA!!!

Tavrića obori, Jagodina

U prodaji je jedinstvena nekretnina koja spaja udobnost porodičnog doma i odličnu investicionu priliku. Prodaju se dve kompletno uređene kuće... više

210.000€ (628 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Kuća 182m², 9 ari placa, IZUZETNA LOKACIJA, Barič, Obrenovac - 150.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na placu se nalazi stambena kuća sa garažom i letnjom kuhinjom, ukupne površine 182 m². Objekat je u procesu legalizacije. U prizemlju se nalaze... više

150.000€ (824 €/m²)

  • 182m²
  • .sprat

Senjak, Čolak Antina, kuća, 78m2(150m2)

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak, Čolak Antina, porodična kuća uknjižena na 78m2 ali realno ima oko 150m2. Sastoji se od suterena od 30m2 koje je pretvoreno... više

350.000€ (4 487 €/m²)

  • 78m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Ive Marinkovića 59m2

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

3.0, 59m2, PR, kuća sa okućnicom, TA, grejanje, KTV, internet, terasa, parking. Kratka ulica Ive Marinkovića, u kojoj se nepokretnost nalazi,... više

108.000€ (1 830 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Porodična kuća kod Akva parka

Tavrića obori, Jagodina

U ponudi su dve kuce na ekstra lokaciji, gde mozete jednu koristiti kao apartman za izdavanje a u drugoj ziveti. Glavna kuca ima 124m2 u prizemlju... više

210.000€ (625 €/m²)

  • 336m²
  • 1/1 spratova

PORODICNA KUCA NA VRACARU U ZONI PORODICNE GRADNJE

Kalenic Pijaca, Vracar, Beograd

Na prodaju porodicna kuca od 180m2 ( uknjizena na 154m2) smestena u mirnoj ulici gde je dozvoljena samo porodicna gradnja. Ova kuca je spoj... više

790.000€ (4 388 €/m²)

  • 180m²

Spratna kuća sa okućnicom u Progaru

Progar, Surčin, Beograd

Predivna spratna kuća koja je u osnovi 88m2 na preko 1 ha okućnice, zaboravljena, ali ipak svojom lepotom i šarmom mami poglede. Ova spratna... više

270.000€ (3 068 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat