Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1940 oglasa

SURČIN - JAKOVO 2 kuće

Jakovo, Surčin, Beograd

Dve kuće na lepoj lokaciji, ukupne površine 250 kvadrata na placu površine 3 ara, sa svojim dvorištem i parkingom za više automobila. Prva kuća... više

160.000€ (640 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Kuća na prodaju

Izbenica, Okolina, Varvarin

Prodaje se kuća u Varvarinu površine 76m2 na placu od 13,88a. više

32.000€ (421 €/m²)

  • 76m²
  • .sprat

Kuća, Komren, Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju deo kuće u samom centru naselja Branko Bjegović. Kuća se nalazi na placu od 2.5 ara. Odmah do kuće su mnogobrojne prodavnice, autobuska... više

95.000€ (475 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

PRILIKA KOJA SE NE PROPUŠTA! Kuća na ODLIČNOJ lokaciji – idealna za stanov

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen... više

95.000€ (475 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Vikendica 50m2, Ostrovica, plac 23ara

Ostrovica, Niška banja, Niš

Na prodaju vikendica 50m2, čvrste građe u naselju Ostrovica, na prelepom mestu u prirodi, oaza mira na 23ari placa sa vinogradom, voćnjakom... više

29.000€ (580 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Šojka, lux kuća , 450 m2, centar, eg

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lux kuća po plus vpr plus jedan, u osnovi 150m2, ukupno oko 450 m2, na placu od 288 m2 u blizini Šojke. Kompletno je izgrađena od... više

500.000€ (1 111 €/m²)

  • 450m²
  • 1/1 spratova

Hitno se prodaje- može zamena za stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

Prizemlje se sasroji od dnevnog boravka, kuhinre, trpezarije, kupatila, hodnika. Iz dnevnog boravka postoji hodnik koji vodi na sprat. Na spratu... više

80.000€ (323 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

Četvorosobna kuća VETERNIK, 189500€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽENA kuća na samostalnom placu od 615 m2 u centru Veternika... Moguća gradnja Urbane vile P+1+Pk... Cena sa uračunatom agencijskom provizijom...... više

189.500€ (928 €/m²)

  • 204m²

Nezavršena kuća na 3 nivoa

Centar, Jagodina

Obezbeđena video nadzorom Garaža 16m2 više

550.000€ (1 375 €/m²)

  • 400m²
  • /3 spratova

Petrovaradin, Blok vila - Porodična petosobna kuća ID#3000117

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin - Blok vila. Predstavljamo odličnu, novu, porodičnu kuću smeštenu u mirnom delu Petrovaradina, okruženu zelenilom i prelepim, otvorenim... više

535.000€ (1 981 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Šestosobna kuća PETROVARADIN, 695000€

Novi Majur, Novi Sad

PERFEKTNA kuća u Petrovaradinu sa pogledom na DUNAV na 4,5 km od centra Novog Sada. Kuća sa pogledom prema Dunavu na izvanrednom placu od skoro... više

695.000€ (2 106 €/m²)

  • 330m²

Sremska Kamenica, Paragovo - Spratna nova kuća ID#3000100

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Paragovo, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na... više

144.200€ (1 602 €/m²)

  • 90m²
  • 1.sprat

Kuća 60 m², 10 ari, Obrenovac, Mislođin – 60.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Mislođinu korisne površine 59,67m2 na građevinskom placu površine 9,78 ari. Kuća je spratnosti Pr+Pk. • Struktura: Prizemlje... više

60.000€ (1 000 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

PRODAJA, KUCA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Kuca na odlicnoj lokaciji, lepsi deo Dedinja. Oaza zelenila u gradu. Sastoji se iz tri nivoa, moguce je od tavanskog prostora napraviti jos... više

570.000€ (4 071 €/m²)

  • 140m²

Palilula, kuća, 63 m2, ta

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju prizemna kuća na Paliluli u blizini ambulante Rasadnik na deset minuta hoda od centra grada. Porodična stambena zgrada je u osnovi... više

40.000€ (634 €/m²)

  • 63m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju parcela do autoputa sa uknjizenim objektima

Lozica, Paraćin

Uknjizeni objekti od 89m2 i 69m2 ,blizina autoputa omogucava odlicnu mogucnost gradjenja komercijalnog objekta za izdavanje ili sopstveno poslovanje! više

80.000€ (506 €/m²)

  • 158m²
  • .sprat

APATIN - KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Širi centar, Apatin

U Apatinu se prodaje porodična kuća čvrste gradnje. Kuća je od 108m2, više pomoćnih objekatai od 115m2 i sve to na parceli od 1087m2. Poseduje... više

25.000€ (231 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Kuća, 214m2 u blizini Bogoslovije

Trošarina, Medijana, Niš

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji... više

149.000€ (696 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/2 spratova