Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1941 oglasa

Novi Sad, Lipov gaj - Kuća sa bazenom ID#3000107

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Izdvajamo iz ponude odličnu, po strukturi šestosobnu kuću na atraktivnoj, lepoj i mirnoj lokaciji... više

669.500€ (2 646 €/m²)

  • 253m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prelepa porodična kuća na 10km od Niša, Trupale

Crveni Krst, Niš

Niš, Trupale - Prodaje se potpuno nameštena porodična kuća, 270m2, na placu površine 3.1 ar. Kuća je u osnovi 147m2, i poseduje dve etaže Pr+1... više

180.000€ (666 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/1 spratova

Impozantna nekretnina, centar Kragujevca - vila, površine 302 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju Impozantna nekretnina, smeštena u samom centru grada Kragujevca sa pogledom na glavnu crkvu, pruža putnicima divan boravak i iskustvo... više

279.000€ (923 €/m²)

  • 302m²
  • Prizemlje

Kuća, opština Vračar, Crveni krst

Crveni Krst, Vračar, Beograd

U ponudi imamo kuću 61m2, terasa 10m2 i preuređene podrumske prostorije 30m2. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim... više

195.000€ (3 196 €/m²)

  • 61m²
  • .sprat

Bečmen, kuća u blizini glavne ulice

Bečmen, Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala... više

117.000€ (780 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Na prodaju parcela do autoputa sa uknjizenim objektima

Lozica, Paraćin

Uknjizeni objekti od 89m2 i 69m2 ,blizina autoputa omogucava odlicnu mogucnost gradjenja komercijalnog objekta za izdavanje ili sopstveno poslovanje! više

80.000€ (506 €/m²)

  • 158m²
  • .sprat

Okolno mesto, Omoljica, Omoljica, Kuća, 120m2, 102000 EUR

Omoljica, Pančevo

Pančevo, Omoljica, kuća od 120 m2 na 18 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 4 spavaće sobe, kupatilo, ostava, podrum.... više

102.000€ (850 €/m²)

  • 120m²

Novija, porodična kuća u mirnom naselju

Rit, Jagodina

Na prodaju – Novija,porodična kuća u mirnom naselju U ponudi je izuzetno kvalitetna i funkcionalna kuća, idealna za jednu ili dve porodice,... više

145.000€ (1 066 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Kuca poslovno/stambene namene u centru Lapovo Varos

Lapovo varoš, Okolina, Lapovo

Plac je ravan direktno uz put, ima vode na placu, u blizini zdravstvene stanice, autoputa, zeleznickog cvora i centralnog za Srbiju Lidl magacina.... više

230.000€ (460 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u Pirotu, ukupno 200 m2, plac 8,5 ari,

Pirot, Pirot, Pirot

Na prodaju očuvana i kvalitetno održavana prizemna kuća u Pirotu, na mirnoj, pristupačnoj lokaciji kod Vašarišta, na lepom, ravnom... više

71.500€ (357 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

Na prodaju kuća i selu Biljača, opština Bujanovac. Kuća u osnovi ima 93m2, u gabaritu 177m2. Sastoji se od dva sprata. Nalazi se na placu površine... više

33.000€ (186 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Vikendica 50m2, Ostrovica, plac 23ara

Ostrovica, Niška banja, Niš

Na prodaju vikendica 50m2, čvrste građe u naselju Ostrovica, na prelepom mestu u prirodi, oaza mira na 23ari placa sa vinogradom, voćnjakom... više

29.000€ (580 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Kuća 105 m2 + 40m2, 13 ari placa, Trstenica, Obrenovac - 42.000€

Trstenica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju spratna porodična kuća površine 105 m², na uređenom i prostranom placu od 13 ari. Kuća se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom... više

42.000€ (400 €/m²)

  • 105m²
  • 1.sprat

Na prodaju kompletno nameštena kuća u Ćupriji

Novo naselje, Ćuprija

Prodajemo prostranu kuću od 300 kvadratnih metara na mirnoj lokaciji u Ćupriji. Ova elegantna kuća prostire se na 4.02 ari placa, pružajući... više

180.000€ (600 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Kuća u Berbatovu, 90 m2, plac 678 m2

Berbatovo, Palilula, Niš

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Berbatovo, blizu Niša, ukupne površine 90 m2 u dve etaže, na lepom placu... više

39.000€ (433 €/m²)

  • 90m²
  • 1.sprat

Šestosobna kuća PETROVARADIN, 695000€

Novi Majur, Novi Sad

PERFEKTNA kuća u Petrovaradinu sa pogledom na DUNAV na 4,5 km od centra Novog Sada. Kuća sa pogledom prema Dunavu na izvanrednom placu od skoro... više

695.000€ (2 106 €/m²)

  • 330m²

PALILULA KARABURMA 62m2 , 380000e

Karaburma, Palilula, Beograd

PODRUM PRIZEMLJE: SOBA, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, OSTAVA, WC I VERANDA. PRVI SPRAT: DVE SOBE, KUPATILO I TERASA. TAVAN uknjizen /0 KAMCATSKA više

380.000€ (6 129 €/m²)

  • 62m²

Kuća u Knežici, 57m2 sa zemljištem od 80 ari

Knežica, Doljevac, Doljevac

Na prodaju kamena kućica u Knežici, 57m2, 15.000e. Kuća se nalazi na placu od 5 ari i sastoji se od ulaznog hodnika i tri prostorije. Kuća je... više

15.000€ (263 €/m²)

  • 57m²
  • Prizemlje