Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

DIVNA KUCA U UTJEHI, CRNA GORA

Bar, Bar, Bar

Izuzetno funkcionalna kuca na dva nivoa. U izvornom, solidnom stanju. Nalazi se na placu od 2,2 ara, sa lepo ogradjenim i sredjenim dvoristem.... više

110.000€ (1 222 €/m²)

  • 90m²

KUĆA U STROGOM CENTRU – IDEALNA ZA PORODIČNI ŽIVOT ILI POSLOVNI PROSTOR

Centar, Ćuprija

Kuća od 191 m² sa podrumom od 120 m², smeštena u mirnoj jednosmernoj ulici u strogom centru, nudi savršen spoj elegancije, udobnosti i privatnosti.... više

95.000€ (497 €/m²)

  • 191m²
  • Prizemlje

Kuća 70m², sa predivnim pogledom na Obrenovac, 35 ari placa, Draževac – 73

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prelepo imanje u Draževcu, smešteno na izuzetnoj lokaciji, svega 700 m od centra sela. Kuća se nalazi na uzvišenju sa kog se pruža... više

73.000€ (1 042 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

GROCKA VRCIN 354m2 , 4T , 280000e

Vrcin, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vrcin, Skadarlijska, 6.0 kuca od 354 m2 sa 4 terase, na 7.04 ari placa, SUT + PR + I + PTK, eg, telefon,... više

280.000€ (790 €/m²)

  • 354m²

PRODAJEMO KUCU NA DEDINJU, IZVANREDNA POZICIJA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Samostojeca nekretnina, nalazi se na savrsenoj lokaciji u blizini zgrade Pinka. Pozicionirana je u mirnom delu ulice koji je iz bezbednosnih... više

1.800.000€ (4 337 €/m²)

  • 415m²

Kuća u Bresnici

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Zemun - Pregrevica, 765m2

Pregrevica, Zemun, Beograd

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta,... više

1.190.000€ (1 555 €/m²)

  • 765m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zemun, Altina - Viktora Starčića, 273m2

Altina, Zemun, Beograd

Zemun, Altina - Viktora Starčića kuća, 6.0, 273m2 (terasa 8m2), Po+PR+PTK, EG, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 5 ari U... više

389.000€ (1 424 €/m²)

  • 273m²
  • Prizemlje

- kraljevo sf 2578

Kraljevo

Na prodaju porodična kuća površine 300m2, odmah useljiva sa dva nezavisna trosobna stana od 90m2, garaža i kotlarnica u prizemlju i potkrovlje... više

217.500€ (725 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Seosko domaćinstvo u Glogovcu

Glogovac, Okolina, Jagodina

Seosko domaćinsto na prostranom placu u Glogovcu za renoviranje. Sastoji se od dve kuće na parceli, veća kuća poseduje prizemlje i sprat. U... više

32.000€ (160 €/m²)

  • 200m²
  • 1/1 spratova

Prodaje se kuća na Paliluli dva sprata plus potkrovlje

Palilula, Palilula, Niš

Prodaje se kuća na Paliluli koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 1047 m2. Kuća je na izuzetno... više

220.000€ (814 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/3 spratova

Lux sređena kuća, useljiva

Budžino brdo, Jagodina

Legalizovana kuća, upotrebna dozvola. Izuzetno kvalitetno odrađena. Mogućnost kupovine sa svim stvarima(sve uveženo iz CH). U celoj kući je... više

319.000€ (652 €/m²)

  • 489m²
  • /3 spratova

Vračar, Južni bulevar, Avde Karabegovića, Kuća, 140m2, 405000 EUR

Južni Bulevar, Beograd

Prodaje se vertikala kuće koja je za kompletnu rekonstrukciju, ulično orijentisana, sa zasebnim ulazom i zasebnim korišćenjem pripadajućeg dela... više

405.000€ (2 892 €/m²)

  • 140m²

Granice, Nikole Pašića, 161m2+40m2, plac 5, 2 a

Granice, Mladenovac, Beograd

Kuća Granice, Nikole Pašića, 161m2+40m2 garaža, PR+1, plac 5,2ara, grejanje na gas, terasa, lođa, podrum. Na svega nekoliko minuta od centra... više

310.000€ (1 925 €/m²)

  • 161m²
  • Prizemlje/1 spratova

Okolno mesto, Krčedin, -, Kuća, 172m2, 86500 EUR

Krčedin, Inđija

Održavana kuća na odličnoj lokaciji, na samo 100m od Dunava, kvalitetno građena, na placu od 5.5a. Donji deo kuće je ukopan i rađen od prirodnog... više

86.500€ (502 €/m²)

  • 172m²

Odličan stambeno poslovni objekat, 294m2, plac 606m2, Donji Komren blizu Idee

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stambeno - poslovni kompleks, u naselju Donji Komren, u blizini marketa Idea. Na domak je novog dela naselja, gde se nalaze... više

195.000€ (663 €/m²)

  • 294m²
  • Prizemlje

KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

98.000€ (725 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat

Kuća na prodaju u Dankovu

Dankovo, Paraćin

Na prodaju manja prizemna kuća sa dve spavace sobe, odličnog pravilnog rasporeda. Na kući je odrađena izolacija. Info za razgledanje; 035/570-477... više

65.000€ (902 €/m²)

  • 72m²
  • .sprat