Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

Dve kuce i dva lokala na istoj parceli - Durmitorska

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Nišu u Durmitorskoj ulici, 300m2+159m2, na placu od 3.77a. Kuća poseduje i stambeni i poslovni deo (dva lokala od 50m2 i 53m2... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/3 spratova

Gornja Sabanta - plac uz regionalni put Kragujevac Jagodina i dve stare kuće

Gornja Sabanta, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac na regionalnom putu Kragujevac Jagodina, sa direktnim izlazom na glavni put u širini 15 metara. Prodaju se tri katastarske parcele,... više

27.000€ (457 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća Krstac-Lučani

Lučani, Lučani, Lučani

Prodaje se kuća od 112m2, selo Krstac kod Lučana. Kuća je novije gradnje, u dva nivoa, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe... više

35.000€ (593 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Paraćin Gras

Paraćin, Paraćin - Centar, Paraćin

Na prodaju kuća u Paraćinu – mirna lokacija, legalizovana Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Paraćin, u ulici Jovana Skerlića. Kuća je... više

30.000€ (375 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Košutnjak - Diplomatsko naselje -Vila, bazen, 9 ari ID#1534

Golf naselje, Čukarica, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - Ekskluzivno prodaje - U ulici Beogradskog bataljona, u kraju poznatom kao Rezidencijalno Diplomatsko naselje, na Opštini... više

2.800.000€ (2 800 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

- kotor sf 2653

RISAN, Kotor

Prodaje se kuća na urbanizovanom placu u prvom redu do mora u Kostanjici (Kotorska opstina, Risanski deo zaliva). Na placu od 950m2 je kuća... više

790.000€ (2 925 €/m²)

  • 270m²
  • .sprat

Kuća za renoviranje u Majuru sa pomoćnim objektom do glavnog puta

Majur, Okolina, Jagodina

Stara kuća za renoviranje u Majuru sa velikim pomoćnim objektom i placom površine 69a više

40.000€ (666 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Bar, Sutomore - Madžarska, 133m2

SUTOMORE, Bar

Bar, Sutomore - Madžarska kuća, 133m3 (četiri terase), PR+1, struja, voda, kanalizacija, asfalt U ponudi za prodaju izuzetno očuvana, svetla... više

113.050€ (850 €/m²)

  • 133m²
  • Prizemlje/1 spratova

Barajevo, Barajevo, -, Kuća, 849m2, 383000 EUR

Barajevo, Beograd

Barajevo, Glumčevo Brdo, prodajemo porodično domaćinstvo, koje čine: porodična stambena zgrada sa poslovnim delom, ukupne površine 711m2 i građevinsko... više

383.000€ (451 €/m²)

  • 849m²

Dvosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 100000€

Artiljevo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka nekretnine 3091565, Sremska Kamenica, Artiljevo. Prodajemo vikend kuću na obroncima Fruške Gore, Sremska Kamenica, Artiljevo.... više

100.000€ (1 149 €/m²)

  • 87m²

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Lovranska, Kuća, 300m2, 440000 EUR

Zvezdarska šuma, Beograd

Uknjižena na 75m2. Prodaju se dve kuće na placu od 3.4 ara. Postoje dve zidane garaže, ogromna zidana terasa od 30m2, jedna kuća ima prizemlje... više

440.000€ (1 466 €/m²)

  • 300m²

Četvorosobna kuća LEDINCI, 226600€

Stari Ledinci, Novi Sad

Odlična kuća u Ledincima , uknjižena , sendvič zidovi +++Agencijska oznaka 3046540. Prodaje se uknjižena kuća . Sastoji se od prizemnog dela... više

226.600€ (1 258 €/m²)

  • 180m²

Ražana, dve kuće 118m2, plac 6 ari

Stojići, Okolina, Kosjerić

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija... više

27.000€ (228 €/m²)

  • 118m²
  • Prizemlje

Kuća u centru Ekstra zona, 314 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u širem centru 314m2 u Ekstra zoni. Korisna površina kuće je 314m2, građevinska površina 391m2, garaža 20m2 na 3.8 ari placa.... više

455.000€ (1 449 €/m²)

  • 314m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća NOVI SAD, 412000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Uknjizena kuca kvalitetne gradnje ( sendvic zid ) na Novom naselju. P+Pk povrsine 396 m2 sa izdvojenim uknjizenim objektom povrsine 37 m2 u... više

412.000€ (949 €/m²)

  • 434m²

Raška, Kopaonik, , 10.0, 600m2, 599000EUR

Kopaonik, Raška

Agencijski ID: 83331, 14a, spratna, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, cela. 600 m2 korisnog prostora Plac... više

599.000€ (998 €/m²)

  • 600m²

Domaćinstvo u Lapovu - kuća 91 m2, kuća 50 m2, pomoćni objeki i plac 1900 m

Centar, Lapovo, Lapovo

Na prodaju seosko domaćinstvo koje čine dve kuće u Lapovu, površine 91m2 i 50 m2 i više pomoćnih objekata na placu površine 1900 m2. Plac je... više

57.000€ (385 €/m²)

  • 148m²
  • Prizemlje

LUKSUZNA KUĆA

Stapar, Okolina, Sombor

SPUŠTENA CENA!!! Prodaje se kvalitetno izgrađena luksuzna kuća u Staparu. Kuća se nalazi u glavnoj ulici pored glavnog puta Sombor - Odžaci.... više

195.000€ (1 083 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat