Prodaja, agencija sanema nekretnine 4864

Pronađeno 207 oglasa

SPRATNA KUĆA SA VIDEO NADZOROM U GOGAMA!!

Goge, Sombor

KUĆA! Prodaje se spratna kuća 109m2 na placu od 4,5 ara pogodna za dve porodice ili za formiranje dva odvojena stana.Gornji deo renoviran sastoji... više

80.000€ (733 €/m²)

  • 109m²
  • .sprat

KUĆA!! BLIZU VENCA-MLAKE!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Na prodaju kuća površine 116m² na placu od 5 ari, nalazi se u mirnom delu, blizu centra. Kuća je građena od mešanog materijala i sastoji... više

70.000€ (603 €/m²)

  • 116m²
  • .sprat

APATIN - KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Širi centar, Apatin

U Apatinu se prodaje porodična kuća čvrste gradnje. Kuća je od 108m2, više pomoćnih objekatai od 115m2 i sve to na parceli od 1087m2. Poseduje... više

25.000€ (231 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

POSLOVNI PROSTOR! CENTAR!

Sombor

POSLOVNI PROSTOR! Prodaje se atraktivan poslovni prostor ukupne površine 371m², uknjiženo- Magacin П=101м2, Prizemlje П=81м2, Sprat П=118м2... više

216.000€ (582 €/m²)

  • 371m²
  • .sprat

KUĆA SA TRI STANA!

Nova Selenča, Sombor

KUĆA! Centar-Stara Selenča,porodična kuća na nekoliko minuta od centra grada,u veoma lepoj i širokoj ulici,koja je zadržala duh prepoznatljivosti... više

185.500€ (862 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

KUĆA SA TRI LOKALA

Centar, Sombor

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu... više

90.000€ (505 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

PROIZVODNA HALA I PRATEĆI OBJEKTI!

Nova Selenča, Sombor

HALA! SPUŠTENA CENA! Staparski put,industriska zona,oko 1000m2,proizvodnog, magacinskog i administrativnog prostora, od čega je hala od 531m2,... više

450.000€ (847 €/m²)

  • 531m²
  • .sprat

KUĆA!

Sombor

Na prodaju kuća starije gradnje, ukupne površine 385 m², na placu od 10 ari, koja se nalazi na Apatinskom putu, na uglu dve ulice, sa širokim... više

134.000€ (348 €/m²)

  • 385m²
  • .sprat

NJIVA U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU

Josićko naselje, Sombor

PLAC! Između Josićkog naselja i Apatinskog puta,njiva prve klase u građevinskom području,2011m2,nedaleko od malog mostića na Apatinkom kod obilaznice,ili... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

SVE NA JEDNOM MESTU – USELJIVO, NAMEŠTENO, PROFITABILNO!

Sombor

STAMBENO POSLOVNI PROSTOR!!!! Na prodaju stambeno-poslovni objekat u samom centru grada, ukupne površine 150m², idealan za život, izdavanje... više

240.000€ (1 600 €/m²)

  • 150m²
  • 1/3 spratova

PORODIČNA KUĆA! BEZDANSKI PUT

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA! Na Bezdanskom putu,nedaleko od silosa,spratna,porodičan kuća,144m2 u tri etaže,dve kompletno opremljene i sredjene za život i treća suterenska... više

140.000€ (324 €/m²)

  • 432m²
  • /1 spratova

PLAC NA ODLIČNOJ LOKACIJI!!!

Josićko naselje, Sombor

PLAC! Prodaje se plac površine 5. 5a u Somboru. Sredina Josičkog puta. Nalazi se u mirnoj i ulici sa infrastrukturom-struja, voda do ulice... više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

POGODNA ZA DVE PORODICE

Goge, Sombor

KUĆA! na placu od 695m2,nalaze se dve kuce,do ulice prizemna kuća,kompletno uredjena za život,energetski efikasna,pvc stolarija,parket,nova... više

123.600€ (1 388 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

ODLIČAN STAN na prodaju! Stan ima 57m2 veoma lepog rasporeda. Nalazi se na 4. spratu, iznad stana je tavan. Poseduje hodnik sa ugradnim plakarom,... više

59.800€ (1 049 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

GARAŽA U CENTRU!!!

Centar, Sombor

U centru grada u novoj zgradi se prodaje garaža od 16m2, dovoljno široka i visoka za veći automobil. Građena od čvrstog materijala. Uknjižena... više

13.500€ (843 €/m²)

  • 16m²
  • .sprat

U CENTRU GRADA, VELIKA KUĆA NA VELIKOM PLACU

Centar, Sombor

KUĆA! Centar,prvi krug ulica do Venca,NESVAKIDAŠNJA ponuda,na velikom placu koji je uredjen kao park sa višegodišnjim rastinjem,cvetnim vrtom,baštom,uvucena,nalazi... više

195.500€ (913 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje

POSLOVNI PROSTOR / APARTMAN

Centar, Sombor

Prodaje se poslovni prostor / apartman u Somboru, nedaleko od samog centra grada! Ukupne površine 18 m² + 7 m² galerije, idealan za apartmanski... više

25.300€ (1 405 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

SALONSKI STAN NA STAPARSKOM PUTU

Mlake, Sombor

Prodaje se salonski stan od 104m2 na lepoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa manjim brojem stanova. Stan čine predsoblje, centralna... više

89.000€ (855 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 104m²
  • Prizemlje/2 spratova