Prodaja, agencija sanema nekretnine 4864

Pronađeno 207 oglasa

GARSONJERA!

Selenča, Sombor

SPUŠTENA CENA!!! Retko u ponudi, garsonjera od 30m2 na Selenči! Odlična ivesticija za izdavanje, idealna za jednu osobu ili par. Stan se nalazi... više

33.000€ (1 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 8/8 spratova

KUĆA!!! PRILIKA KOJA SE NE PROPUŠTA-KUĆA ZA UREĐENJE PO VAŠOJ MERI

Bezdan, Okolina, Sombor

KUĆA!!! Prodaje se kuća površine 104m² na placu od 7a u Bezdanu, idealna za miran porodični život. Sastoji se od dve veće sobe, jedne manje... više

33.000€ (317 €/m²)

  • 104m²
  • .sprat

PORODIČNA KUĆA U CENTRU

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA U CENTRU SOMBORA! Prodaje se porodična kuća od 195m2 u centru grada. Uz kuću su pomoćni objekti, kotlarnica od 16m2 i radionica od 70m2.... više

117.000€ (600 €/m²)

  • 195m²
  • .sprat

KUĆA APATIN

Širi centar, Apatin

KUĆA! Apatin! Prelepa porodična kuća sa vrtom u mirnom gradu u Vojvodini nadomak Dunava,kod Sombora. Nalazi se u mirnom delu grada, a u blizini... više

247.500€ (1 438 €/m²)

  • 172m²
  • .sprat

SALAŠ! BILIĆ

Bilić, Okolina, Sombor

SALAŠ! BILIĆ! Prodaje se salaš sa poljoprivrednim zemljištem (njivom) ukupne veličine 21.024m2. Uvučen je od glavnog puta, ima izbetoniran put... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

VIKENDICA

Sombor

VIKENDICA! Na odličnoj lokaciji, kod šetališta uz Veliki Bački kanal, prodaje se vikendica veličine 52m2. Sastoji se od dve sobe, kuhinje i... više

31.000€ (596 €/m²)

  • 52m²
  • .sprat

KUĆA! ČVRST MATERIJAL!

Goge, Sombor

KUĆA! Kod Somboleda, 119M2, na placu od 828m2,sa 274m2 pomoćnih objekata, KOMPLETNO OD ČVRSTOG MATERIJALA, trosobna, KOMFORNA, grejanje ETAŽNO,... više

82.400€ (692 €/m²)

  • 119m²
  • .sprat

KUĆA!

Crvenka, Sombor

KUĆA! ODLIČNA LOKACIJA! Kod hirurškog bloka, 205m2, na parceli od 480m2. Spratna,čvrsta gradnja. Prizemlje se sastoji iz 3 spavaće sobe, prostrani... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²
  • .sprat

SPRATNA KUĆA U JOSIĆKOM NASELJU

Josićko naselje, Sombor

KUĆA! Josićko naselje, prodaje se kuća uknjižene veličine 354m2 , na terenu je veća i prostire se u nekoliko etaža, na velikom placu od 1227m2.... više

186.000€ (525 €/m²)

  • 354m²
  • .sprat

KUĆA!

Crvenka, Sombor

KUĆA! Na prodaju lepo održavana porodična kuća površine 282 m², koja se nalazi na placu od 7 ari, u mirnom delu grada, a ujedno veoma blizu... više

120.000€ (425 €/m²)

  • 282m²
  • .sprat

KUĆA U STAROJ SELENČI

Stara Selenča, Sombor

KUĆA! Prodaje se kuća od čvrstog materijala, uknjižene površine 120m2 na placu od 1.5a. Sastoji se od predsoblja, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka,... više

48.000€ (400 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

BEZDAN - LEPO ODRŽAVANA KUĆA

Bezdan, Okolina, Sombor

MALO SEOSKO DOMAĆINSTVO U Bezdanu se prodaje redovno održavana kuća od 172m2 sa pomoćnim objektima na parceli od 2200m2. Kuća je u odlično... više

37.000€ (215 €/m²)

  • 172m²
  • .sprat

GARAŽA U CENTRU

Centar, Sombor

Prodaje se garaža od 15m2 u novijoj zgradi. U potkrovlju je napravljen prostor za odlaganje stvari. Uknjižena 1/1. više

13.500€ (900 €/m²)

  • 15m²
  • .sprat

Stan! Dobijate dva stana po ceni jednog u centru!

Centar, Sombor

Prodaje se prostran stan u centru grada na odličnoj lokaciji! Ova neverovatna nekretnina ima površinu od 110 m² i zatvorenu terasu od 135 m²... više

108.200€ (983 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 110m²
  • Prizemlje/4 spratova

SALAŠ ŠTRBAC!

Bezdan, Okolina, Sombor

SALAŠ! Nalazi se 400m od Bezdana, ima 297m2 izgrađenih objekata, čvrsa gradnja, poseduje struju i vodu, put do salaša je prohodan i leti i zimi,... više

80.000€ (269 €/m²)

  • soba
  • 297m²
  • .sprat

APATIN! KUĆA I STOVARIŠTE

Centar, Apatin

APATIN! Nedaleko od centra Apatina, prodaje se kuća uknjižene površine od 74m2, na terenu je veća, cca 150m2, jer ima i spratni deo. U dvorištu... više

110.000€ (1 486 €/m²)

  • 74m²
  • .sprat

STAN NEDALEKO OD LIDLA!!

Centar, Sombor

Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik,... više

61.800€ (1 084 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

KUĆA LUGOVO!

Lugovo, Okolina, Sombor

KUĆA! Lugovo naselje.Na velikoj parceli veličine 20a nalaze se dve stambene jedinice. Prvi objekat je veličine 123m2. Veći deo objekta, oko... više

123.600€ (515 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat