Prodaja, agencija sanema nekretnine 4864

Pronađeno 207 oglasa

PORODIČNA KUĆA SA TRI SOBE U MIRNOM NASELJU!!!

Josićko naselje, Sombor

KUĆA Prodaje se funkcionalna porodična kuća površine 96m2,koja se sastoji od tri sobe,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,i kupatila.Kuća... više

75.000€ (781 €/m²)

  • 96m²
  • .sprat

PLAC SA KUĆOM ZA RUŠENJE

Prnjavor, Sombor

Prodaje se kuća za rušenje od 109m2 na placu od 578m2. Lokacija je odlična, nalazi se blizu Partizanske ulice . CENA 34.000e. više

34.000€ (311 €/m²)

  • 109m²
  • .sprat

Kuća!

Centar, Sombor

KUĆA! izgrađena od pune opeke sa omalterisanim spoljnim zidovima debljine d=38cm, naknadno obložena termoizolacijom i završno obrađena plemenitim... više

162.000€ (385 €/m²)

  • 420m²
  • .sprat

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE

Sombor

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE! SOMBOR, prodaje se parcela uz ogradu Panonke površine 11928m2, dimenzija cca 80m x 160m. Pogodno za auto-placeve, parkinge... više

88.000€ (7 €/m²)

  • 11928m²

KUĆA-SALAŠ

Okolina, Sombor

KUCA! SALAŠ! Bezdanski put,uknjizeno, neobicna kuca u kojoj se moze ziveti, odmarati,koristiti kao vikendicu,127m2,na placu od 1839m2,plus jos... više

108.200€ (851 €/m²)

  • 127m²
  • .sprat

INVESTICIONA PRILIKA U SOMBORU!

Rokovci, Sombor

Na prodaju plac ukupne površine 5.329m2, trenutno u procesu parcelizacije na 7 građevinskih placeva cca 761m2. Nalazi se u Rokovcima, do placa... više

220.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA U CENTRU, uknjižene stambene površine 297m2 na placu od 15a. Podeljena na 4 stana sa zasebnim strujomerom i vodomerom, kupatilom, kuhinjom... više

220.000€ (740 €/m²)

  • 297m²
  • .sprat

PLAC ODLIČNA LOKACIJA!!!

Okolina, Sombor

PLAC! Prodaje se građevinski plac površine 4.7a u Somboru.Okolina Ćonopljanskog puta. Nalazi se u mirnoj i urbanizovanoj ulici sa kompletnom... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

SALONSKI STAN U CENTRU GRADA

Centar, Sombor

Prodaje se SALONSKI STAN od 129m2 na izuzetno lepoj lokaciji. Stilizovan stan ima svoj poseban ulaz sa stepeništem, predsoblje, kupatilo, veliki... više

159.700€ (1 237 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 129m²
  • 1.sprat

PLAC!! KOLUT!

Kolut, Okolina, Sombor

PLAC! Prodaje se prostran plac površine 23 ara, na kome se nalazi kuća za rušenje od 80m². Nalazi se na mirnoj i pristupačnoj lokaciji, pogodnoj... više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA!SUBOTICA!

Zorka, Subotica

Prodaje se porodična kuća u Subotici,površine 103m2,na placu od 10 ari.Kuća se sastoji od tri sobe,kuhinje,toaleta i ulaznog hodnika.Grejanje... više

51.500€ (500 €/m²)

  • 103m²
  • .sprat

KUĆA! POTENCIJAL!!!

Centar, Sombor

KUĆA! Prodaje se prostrana, porodična kuća idealna za višečlano domaćinstvo ili investiciju, smeštena u mirnom delu grada – na samo nekoliko... više

149.000€ (1 087 €/m²)

  • 137m²
  • .sprat

KUĆA!

Prnjavor, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u Prnjavoru, smeštena u mirnoj ulici, idealnoj za život i rad. Kuća je čvrste gradnje, veoma lepo održavana,... više

180.000€ (1 487 €/m²)

  • 121m²
  • .sprat

DVORIŠNI STAN U SVETOZAR MILETIĆU

Svetozar Miletić, Okolina, Sombor

DVORIŠNI STAN! U centru sela, nedaleko od škole, prodaje se dvorišni stan veličine 74m2. Sagrađeno od čvrstog materijala, poseduje 2 sobe, dvenvi... više

20.000€ (270 €/m²)

  • soba
  • 74m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Sombor, Okolina, Stanišić

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! Stanišić. Švapska kuća,većim delom od čvrstog materijala,delom mešani materijal,prizemna,263m2,klasičnog salonskog rasporeda i takvog... više

20.600€ (78 €/m²)

  • 263m²
  • Prizemlje

PRELEPA KUĆA U SIVCU

Okolina, Kula

Prodaje se kuća sa sporednim prostorijama od ukupno 571m2 u Sivcu, blizu glavnog puta. Kuća je starog tipa, čvrste gradnje, visokih plafona,... više

195.700€ (342 €/m²)

  • 571m²
  • .sprat

STAN GORNJA VAROŠ!!

Gornja Varoš, Sombor

Na prodaju je izuzetan, kompletno renoviran dvosoban stan od 60 m², smešten na drugom spratu zgrade bez lifta, u širem centru grada. Stan se... više

67.980€ (1 133 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

SPRATNA KUĆA BLIZU VENCA

Mlake, Sombor

KUĆA Nedaleko od venca se prodaje spratna kuća. Na placu od 234m2 se nalazi kuća od 98m2 u osnovi i nešto manje na stpratu. Pored kuće je velika... više

82.400€ (840 €/m²)

  • 98m²
  • 1.sprat