Prodaja, agencija sanema nekretnine 4864

Pronađeno 207 oglasa

POGODNA ZA DVE PORODICE

Goge, Sombor

KUĆA! na placu od 695m2,nalaze se dve kuce,do ulice prizemna kuća,kompletno uredjena za život,energetski efikasna,pvc stolarija,parket,nova... više

123.600€ (1 388 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

PORODIČNA KUĆA! BEZDANSKI PUT

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA! Na Bezdanskom putu,nedaleko od silosa,spratna,porodičan kuća,144m2 u tri etaže,dve kompletno opremljene i sredjene za život i treća suterenska... više

140.000€ (324 €/m²)

  • 432m²
  • /1 spratova

KUĆA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Venac, 336m2 na placu od 1003m2, salonska švapska kuća, jedinstvenog izgleda. Kuća poseduje dve kuhinje, 4 sobe, 2 kupatila i... više

155.000€ (461 €/m²)

  • 336m²
  • .sprat

POSLOVNI OBJEKAT! SIVAC!

Okolina, Kula

SIVAC! Poslovni objekat, ukupna površina 273m2, na placu od 529m2. Ulazak u dvorište sa dve strane-kružni saobraćaj. U dvorištu su 3 pomoćne... više

45.000€ (164 €/m²)

  • 273m²
  • .sprat

LOKAL SA GARAŽOM!

Nova Selenča, Sombor

Na prodaju lokal površine 42m2 sa garažom od 17m2 na odličnoj lokaciji na selenči,u blizini hotela Bar kod. Lokal se sastoji od dve prostorije,... više

52.000€ (1 238 €/m²)

  • 42m²
  • .sprat

SALONSKI STAN NA STAPARSKOM PUTU

Mlake, Sombor

Prodaje se salonski stan od 104m2 na lepoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa manjim brojem stanova. Stan čine predsoblje, centralna... više

89.000€ (855 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 104m²
  • Prizemlje/2 spratova

ČETVOROSOBAN STAN! 773e/m2!

Nova Selenča, Sombor

STAN! Četvorosoban, 97m2, Selenča, kod staračkog doma, nalazi se na V-tom spratu u zgradi koja ima LIFT. Sastoji se iz 3 sobe, dnevnog boravka... više

75.000€ (773 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 5/5 spratova

KUĆA SA SVETLIM SOBAMA

Goge, Sombor

STOPIRANA PRODAJA! Prodaje se kuća od 54m2 na parceli od 588m2. Proces legalizecije je pokretnut, kuća na terenu ima više kvadrata. Kuća poseduje... više

43.500€ (805 €/m²)

  • 54m²
  • .sprat

RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

ODLIČAN STAN na prodaju! Stan ima 57m2 veoma lepog rasporeda. Nalazi se na 4. spratu, iznad stana je tavan. Poseduje hodnik sa ugradnim plakarom,... više

59.800€ (1 049 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

Čonoplja, Okolina, Sombor

Prodaje se 4 jutra obradivog poljoprivrednog zemljišta, njiva 2. i 3. klase, blizu Čonoplje. Parcela sa jedne strane izlazi na leniju. Cena... više

33.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

ODLIČNA KUĆA ZA VEĆU PORODICU U APATINU!!!!

Širi centar, Apatin

Kuća-Apatin Prodaje se porodična spratna kuća površine 91m2 na placu od 5a u mirnom delu Apatina,sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od... više

88.000€ (967 €/m²)

  • 91m²
  • .sprat

POSLOVNI PROSTOR / APARTMAN

Centar, Sombor

Prodaje se poslovni prostor / apartman u Somboru, nedaleko od samog centra grada! Ukupne površine 18 m² + 7 m² galerije, idealan za apartmanski... više

25.300€ (1 405 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

U CENTRU GRADA, VELIKA KUĆA NA VELIKOM PLACU

Centar, Sombor

KUĆA! Centar,prvi krug ulica do Venca,NESVAKIDAŠNJA ponuda,na velikom placu koji je uredjen kao park sa višegodišnjim rastinjem,cvetnim vrtom,baštom,uvucena,nalazi... više

195.500€ (913 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje

SALAŠ!

Bilić, Okolina, Sombor

Na prodaju salaš u Bilić naselju sa pripadajućim zemljištem, prodaje se isključivo u celini. Salaš je površine 132 m² i nalazi se na placu od... više

165.000€ (1 250 €/m²)

  • soba
  • 132m²
  • .sprat

ODLIČNA NEKRETNINA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Na odličnoj lokaciji duž Apatinskog puta, nadomak Centra grada, nalazi se objekat 250m2, kuća od čvrstog materijala, stambenog... više

147.500€ (590 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

GARAŽA U CENTRU!!!

Centar, Sombor

U centru grada u novoj zgradi se prodaje garaža od 16m2, dovoljno široka i visoka za veći automobil. Građena od čvrstog materijala. Uknjižena... više

13.500€ (843 €/m²)

  • 16m²
  • .sprat

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE

Sombor

Prodaje se placevi na Čonopljanskom putu, ukupne površine 2.224m2, koji se sastoje od dva zasebna placa. - prvi plac površine 1083m2,širine... više

34.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVOGRDANJA APATIN!

Centar, Apatin

STAN! APATIN! CENTAR! Novogradnja ,na najlepšem položaju u gradu,na raskršču dešavanja,na pešačkoj zoni,a kod svih bitnih marketa,pijace,nedaleko... više

69.500€ (1 085 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/2 spratova