Prodaja, agencija sanema nekretnine 4864

Pronađeno 207 oglasa

KUĆA SA VELIKOM OKUĆNICOM

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Bukovac! Novija gradnja! 180m2, 5 soba, kupatilo, visoko potrovlje, grejanje na cvrsto gorivo, 160m2 pomocnih objekata, kolski ulaz, kuća... više

103.000€ (572 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE!!!

Svetozar Miletić, Okolina, Sombor

Na prodaju kvalitetno poljoprivredno zemljište površine 13a u mestu Svetozar Miletić (opština Sombor) Na parceli se nalazi voćnjak sa šljivama... više

25.750€ 0 €/m²)

  • 0m²

PORODIČNI STAN

Selenča, Sombor

Prodaje se porodični, trosoban stan od 86m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Odličan raspored, svetao, trostrano orijentisan! Stan ima... više

65.000€ (755 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 4/4 spratova

KUĆA! BAĆKI BREG!

Bački Breg, Okolina, Sombor

KUĆA!! Prodaje se funkcionalna i lepo održavana porodična kuća površine 145 m², smeštena na placu od 7,5 ari, u Bačkom Bregu. Kuća je zidana... više

36.100€ (248 €/m²)

  • 145m²
  • .sprat

VIKENDICA! BARAČKA

Bezdan, Okolina, Sombor

VIKENDICA! BARAČKA, blizu vode, prodaje se vikend kuća veličine 30m2. Sastoji se od sobe, kuhinje, kupatila, zatvorene terase. Ima struju, bušen... više

15.500€ (516 €/m²)

  • 30m²
  • .sprat

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU ZA KOMPLETNO RENOVIRANJE!

Centar, Sombor

Na prodaju trosobna kuća površine 128 m² koja se nalazi na placu veličine 3a (162 m² su njive iza kuće). Kuća deli dvorište s još jednom stambenom... više

56.650€ (442 €/m²)

  • 128m²
  • Prizemlje

KUĆA ZA SALAŠ U GRADU

Centar, Apatin

Prodaje se kuća na uglu dve ulice u centru Apatina, a 200m od Dunava. Kuća ima 333m2 na parceli od 879m2, stare gradnje. Redovno je održavana... više

113.500€ (340 €/m²)

  • 333m²
  • .sprat

KUĆA SA BAZENOM!

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA! Porodična kuća u centru grada na savršenoj lokaciji, Staparski put, 140m2, uknjižena, sa 745m2 placa, od čvrstog materijala, u dobrom... više

123.600€ (882 €/m²)

  • 140m²
  • .sprat

CENTAR-PEŠAČKA ZONA!

Centar, Sombor

STAN-POSLOVNI PROSTOR! U samom centru grada,na idelanoj lokacviji kao za život,tako i za poslovni prostor,stanu prizemlju,39m2,modernog rasporeda,u... više

41.200€ (1 056 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

POVOLJNA VIKENDICA!!!!!

Josićko naselje, Sombor

Prodaje se vikendica od 52m² smeštena na prelepom placu površine 3 ara. Ova nekretnina, okružena prirodom i zelenilom, pruža idealno mesto za... više

18.500€ (355 €/m²)

  • 52m²
  • Prizemlje/1 spratova

STOPIRANA PRODAJA!!! TROSOBAN STAN BLIZU CENTRA

Selenča, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!!! STAN! Nedaleko od venca se prodaje trosoban stan od 76m2 na prvom spratu. Stan čini predsoblje, tri velike sobe, kupatilo,... više

74.300€ (977 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1.sprat

U INDUSTRIJSKOJ ZONI! GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE NA ODLIČNOJ LOKACIJI!

Okolina, Sombor

PLAC! 427a! GRAĐEVINSKO ZEMLIŠTE! Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 427a, u industrijskoj zoni na odličnoj lokaciji, nedaleko... više

299.980€ 0 €/m²)

  • 0m²

ETNO KUĆICA

Gradska Lokacija, Titel

KUĆA! TITEL! Na prodaju kuća spolja oċuvanih etno elementa sa renoviranim delovima,površine 88 m² na prostranom placu od 1800 m², idealna za... više

41.200€ (468 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

ODLIČNA KUĆA

Mlake, Sombor

KUĆA U vrlo lepom delu Mlaka, na uglu dve ulice, se prodaje kuća od 114m2 na parceli od 443m2. Kuća je mešovite građe, izolovana, u odličnom... više

54.000€ (473 €/m²)

  • 114m²
  • .sprat

KUĆA JOSIĆKO NASELJE

Josićko naselje, Sombor

KUĆA! Josićko naselje, u mirnom kraju..Poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom podignuto dva stepenika, plus tri sobe i kupatilo.Lepog... više

93.000€ (715 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

NJIVA 1. KLASE

Šikara, Sombor

Prodaje se odlično poljoprivredno zemljište, 7938m2, njiva prve klase , pored puta. Zemljište se redovno održava, i sada je pod zasadom kukuruza.... više

24.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUČA ! DVE KUĆE NA PRODAJU! MLAKE!

Mlake, Sombor

U Mlakama, na 15 minuta od centra, prodaju se dve odvojene kuće: Prva kuća: Površine 139 m² na placu od 7 ari. Građena od čvrstog materijala,... više

154.500€ (1 111 €/m²)

  • 139m²
  • .sprat

Ekstra lokacija!!! Stan, Venac, Centar Sombora.

Venac, Sombor

Ekstra lokacija: Na prodaju dvorišni stan u centru Sombora! Venac, Centar Sombora. Nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik dvorišnog... više

61.800€ (618 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 100m²
  • Prizemlje