Josićko naselje, Sombor
KUĆA Prodaje se funkcionalna porodična kuća površine 96m2,koja se sastoji od tri sobe,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,i kupatila.Kuća... više
75.000€ (781 €/m²)
Prnjavor, Sombor
Prodaje se kuća za rušenje od 109m2 na placu od 578m2. Lokacija je odlična, nalazi se blizu Partizanske ulice . CENA 34.000e. više
34.000€ (311 €/m²)
Sombor
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE! SOMBOR, prodaje se parcela uz ogradu Panonke površine 11928m2, dimenzija cca 80m x 160m. Pogodno za auto-placeve, parkinge... više
88.000€ (7 €/m²)
Okolina, Sombor
KUCA! SALAŠ! Bezdanski put,uknjizeno, neobicna kuca u kojoj se moze ziveti, odmarati,koristiti kao vikendicu,127m2,na placu od 1839m2,plus jos... više
108.200€ (851 €/m²)
Rokovci, Sombor
Na prodaju plac ukupne površine 5.329m2, trenutno u procesu parcelizacije na 7 građevinskih placeva cca 761m2. Nalazi se u Rokovcima, do placa... više
220.000€ 0 €/m²)
Centar, Sombor
KUĆA U CENTRU, uknjižene stambene površine 297m2 na placu od 15a. Podeljena na 4 stana sa zasebnim strujomerom i vodomerom, kupatilom, kuhinjom... više
220.000€ (740 €/m²)
Okolina, Sombor
PLAC! Prodaje se građevinski plac površine 4.7a u Somboru.Okolina Ćonopljanskog puta. Nalazi se u mirnoj i urbanizovanoj ulici sa kompletnom... više
16.000€ 0 €/m²)
Centar, Sombor
Prodaje se SALONSKI STAN od 129m2 na izuzetno lepoj lokaciji. Stilizovan stan ima svoj poseban ulaz sa stepeništem, predsoblje, kupatilo, veliki... više
159.700€ (1 237 €/m²)
Kolut, Okolina, Sombor
PLAC! Prodaje se prostran plac površine 23 ara, na kome se nalazi kuća za rušenje od 80m². Nalazi se na mirnoj i pristupačnoj lokaciji, pogodnoj... više
8.500€ 0 €/m²)
Zorka, Subotica
Prodaje se porodična kuća u Subotici,površine 103m2,na placu od 10 ari.Kuća se sastoji od tri sobe,kuhinje,toaleta i ulaznog hodnika.Grejanje... više
51.500€ (500 €/m²)
Centar, Sombor
KUĆA! Prodaje se prostrana, porodična kuća idealna za višečlano domaćinstvo ili investiciju, smeštena u mirnom delu grada – na samo nekoliko... više
149.000€ (1 087 €/m²)
Svetozar Miletić, Okolina, Sombor
DVORIŠNI STAN! U centru sela, nedaleko od škole, prodaje se dvorišni stan veličine 74m2. Sagrađeno od čvrstog materijala, poseduje 2 sobe, dvenvi... više
20.000€ (270 €/m²)
Stanišić, Okolina, Sombor
KUĆA! Stanišić. Švapska kuća,većim delom od čvrstog materijala,delom mešani materijal,prizemna,263m2,klasičnog salonskog rasporeda i takvog... više
20.600€ (78 €/m²)
Okolina, Kula
Prodaje se kuća sa sporednim prostorijama od ukupno 571m2 u Sivcu, blizu glavnog puta. Kuća je starog tipa, čvrste gradnje, visokih plafona,... više
195.700€ (342 €/m²)
Gornja Varoš, Sombor
Na prodaju je izuzetan, kompletno renoviran dvosoban stan od 60 m², smešten na drugom spratu zgrade bez lifta, u širem centru grada. Stan se... više
67.980€ (1 133 €/m²)
Mlake, Sombor
KUĆA Nedaleko od venca se prodaje spratna kuća. Na placu od 234m2 se nalazi kuća od 98m2 u osnovi i nešto manje na stpratu. Pored kuće je velika... više
82.400€ (840 €/m²)