Prodaja, agencija sanema nekretnine 4864

Pronađeno 207 oglasa

STAN-VENAC-NOVOGRADNJA!!!

Centar, Sombor

Prodaje se veoma lep i prostran trosoban stan u novogradnji,na atraktivnoj lokaciji površine 82 m², na 3. spratu zgrade sa liftom. Stan se... više

135.200€ (1 648 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3/3 spratova

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

Na lepom delu Selenče se prodaje jednosoban stan od 46m2 na drugom spratu stambene zgrade koja nema lift. Stan čine prostrano predsoblje, kupatilo,... više

63.800€ (1 386 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

ODLIČNA LOKACIJA

Prnjavor, Sombor

KUĆA!Mlake-Centar,oko 360m2,spratna kuća,suteren+prizemlje+sprat,sve kompletno opremljeno za život,četiri spavaće sobe,dva kupatil,dva sanitarna... više

170.000€ (472 €/m²)

  • 360m²
  • .sprat

PORODIČNA KUĆA U CENTRU

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Na prodaju je porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija. Kuća je površine 178 m², smeštena... više

139.000€ (789 €/m²)

  • 176m²
  • .sprat

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija, udaljena svega nekoliko minuta od glavnog šetališta.... više

150.000€ (750 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

PLAC!

Okolina, Sombor

PLAC! CENTRALA, građevinsko zemljište, njiva 1.klase, veličine 1466m2, dimenzija cca 14m x 107m. Ima izlaz na put tako da je plac pogodan kako... više

17.550€ 0 €/m²)

  • 0m²

LUKSUZNA KUĆA

Stapar, Okolina, Sombor

SPUŠTENA CENA!!! Prodaje se kvalitetno izgrađena luksuzna kuća u Staparu. Kuća se nalazi u glavnoj ulici pored glavnog puta Sombor - Odžaci.... više

195.000€ (1 083 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

KUĆA, ČVRSTE GRADNJE U BEZDANU!!!

Bezdan, Okolina, Sombor

KUĆA!!! Prodaje se kuća u Bezdanu, površine 152 m², na prostranom placu od 8,5 ari, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra i banje. Kuća... više

47.000€ (309 €/m²)

  • 152m²
  • .sprat

KUĆA! GAKOVO !! PORODIČNA!

Gakovo, Okolina, Sombor

KUĆA! Gakovo, porodična kuća tvrde gradnje, od 162m2 na placu od 810m2. Sastoji se od 3 sobe, kuhinja,kupatilo, letnja kuhinja , ostava. Po... više

30.500€ (188 €/m²)

  • 162m²
  • .sprat

VIKENDICA SA VOĆNJAKOM

Šikara, Sombor

VIKENDICA SA VOĆNJAKOM,NJIVOM! Uz kanal ,sa Josićkog puta,12.022m2 njiva većim delom pod voćem, bušeni bunar, na placu je i manja vikend kućica... više

42.000€ (2 100 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

NJIVA 1.KLASE! ROKOVCI

Rokovci, Sombor

U Rokovcima, drugi red od vode, prodaje se njiva 1.klase u građevinskom području veličine 6395m2. Lepog pravilnog oblika, širine cca 62m i dužine... više

52.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

HALA SA VAGOM NA ULAZU U ČONOPLJU!

Čonoplja, Okolina, Sombor

HALA! Na ulasku u Čonoplju iz Sombora,idelano smeštena parcela od 955m2, na kojoj se nalazi novo sagardjena hala sa vagom.Zidana hala,pokrivena,prilagodjena... više

113.500€ (234 €/m²)

  • 484m²
  • .sprat

KUĆA-STAPAR

Stapar, Okolina, Sombor

KUĆA! Stapar. Na velikoj parceli od 1152m2 nalazi se porodično domaćinstvo sa dva stambena objekta,pomoćnim objektima i baštama.Prvi stambeni... više

65.000€ (300 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje

PROSTRAN STAN

Nova Selenča, Sombor

Prodaje se prostran stan od 63m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje veliki i svetli dneni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,... više

55.000€ (873 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 3.sprat

POSLOVNI PROSTOR!!! CENTAR!!

Centar, Sombor

Peodaje se poslovni prostor površine 101m2 u centru grada,nekadašnja diskote Zebra.Nalazi se na frekventnoj lokaciji,idealan za različite delatnosti... više

103.000€ (1 019 €/m²)

  • 101m²
  • Prizemlje

KUĆA U PRIGREVICI.

Prigrevica, Okolina, Apatin

Na prodaju kuća u Prigrevici, 87m² uknjiženo, na placu od 6 ari. U mirnom naselju, nedaleko od grada Sombora,prodaje se kuća idealna za porodicu.... više

17.000€ (195 €/m²)

  • 87m²
  • .sprat

KUĆA - NOVOGRADNJA

Goge, Sombor

KUĆA - NOVA, MODERNA ! Blizu Subotičkog puta, 163m2, plac 817m2, građena od čvrstog materijala. Kompletan prostor je stambenog karaktera, sastoji... više

82.400€ (505 €/m²)

  • 163m²
  • .sprat

NOV DVORIŠNI STAN

Centar, Apatin

Nedaleko od centra Apatina se prodaje potpuno nov dvorišni stan od 44m2. Kuća je čvrste gradnje, po podu je nov laminat i pločice. Stan čine... više

37.000€ (840 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje