Prodaja, agencija agencija nekretnine obradovic 23

Pronađeno 168 oglasa

LUKSUZNA NEKRETNINA SA PRIVATNIM DVORISTEM - BW KINGS PARK RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana... više

335.888€ (4 798 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

PETOSOBAN STAN, STARI GRAD, TERAZIJSKI PLATO

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Tik ispod terazijskog platoa u lepoji odrzavanoj salonskoj zgradi nalazi se ovaj novoizgradjeni dupleks stan. Stan je po strukturi 5,0, izuzetno... više

365.000€ (2 765 €/m²)

  • 5 soba
  • 132m²
  • 4.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN SA 2 GARAZNA MESTA, BW-SOLE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Odlican, zavrsen stan, u Beogradu na vodi. Nalazi se na prvom spratu objekta “Sole”, na nekoliko minuta od Galerije i Sava promenade. Zgrada... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

LUX PENTHOUSE SA POGLEDOM NA DUNAV

Visnjica, Palilula, Beograd

Na samo dvadest minuta voznje od centra, u mirnom delu grada, nalazi se ovaj jedinstveni penthouse, spoj elegancije, prakticnosti i udobnosti.... više

495.000€ (1 787 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 277m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 2.0 LEP NAMESTEN STAN SA GARAZOM

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo luksuzan stan na Novom Beogradu, kod Tošinog bunara. Nalazi se u novogradnji iz 2023. godine, i stan je u savrseno odrzavanom stanju.... više

259.000€ (4 046 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8.sprat

PRODAJEMO, LUKSUZAN 4.0 STAN U GOLF NASELJU

Golf Naselje, Cukarica, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji u mirnom i prestiznom Golf naselju, u neposrednoj blizini Kosutnjaka, nalazi se ovaj luksuzno renoviran stan u zgradi... više

460.000€ (3 129 €/m²)

  • 4 soba
  • 147m²
  • 2.sprat

PRODAJEMO EKSKLUZIVAN DVSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd - Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda. Kula... više

656.888€ (8 998 €/m²)

  • 2 soba
  • 73m²
  • 26.sprat

PRODAJA, 3.0 STANA NA CRVENOM KRSTU

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Prodaje se luksuzno opremljen, dvostrano orijentisan trosoban stan, nalazi se na petom spratu novije zgrade iz 2010. godine, u mirnoj ulici... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5.sprat

PRODAJA, 3.5STANA NA VIDIKOVCU

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodajemo izuzetno dobrog rasporeda troiposoban stan, mereno 91 kvadrat, upisano u katastru 88 m2. je odlicnog rasporeda, poseduje odvojen spavaci... više

218.000€ (2 395 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • 13.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN , DENKOVA BASTA, VOJISLAVA ILICA

Denkova Basta, Zvezdara, Beograd

Prodajemo odlican, veoma svetao trosoban stan na idealnom, trecem spratu, uredne, jako dobro odrzavane zgrade renomiranog investitora! Odlicna... više

295.000€ (3 277 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3.sprat

ODLICAN TROSOBAN STAN – BW DIVA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

303.888€ (4 162 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U NOVOGRADNJI, LASTAVICE-NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju luksuzno opremljen stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu “Lastavice” na Novom Beogradu . U ponudi je ekskluzivno sredjen,... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 4.sprat

PRODAJA, 4.0, LUKSUZAN STAN, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera je sinonim za kvalitet, luksuz, izgled i savrsenu lokaciju za zivot. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgledom, inovanitvnim... više

1.860.000€ (8 378 €/m²)

  • 4 soba
  • 222m²
  • 6.sprat

PRODAJA, 2.5 NAMESTEN STAN NA ZLATIBORU

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Izuzetno lep dvoiposoban stan, potpuno nov, neuseljavan do sada. Vrlo funkcionalan, sa prelepim pogledom ka zelenilu. Nalazi se u projektu Forest.... više

110.000€ (2 075 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 6.sprat

BW MAGNOLIA – LUX 3.0, DVE GARAZE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan, komforan, trosoban stan, u zgradi BW Magnolia, jedinoj premium niskospratnici u renomiranom kompleksu Beograd na vodi. Nekretnina... više

440.000€ (4 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 4.sprat

HRAM, LUKS, 4.0 STAN, CENA NA UPIT

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 756 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 2.sprat

PRODAJA, BLOK 45, NOV KOMPLETNO OPREMLJEN 2.0 STAN

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 45 ,u kompleksu koji predstavlja skladnu celinu modernog stambeno poslovnog objekta, prodajemo nov, izuzetno funkcionalan I kompletno... više

230.000€ (4 107 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 7.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN NOVIJE GRADNJE, PALILULA

Palilula, Palilula, Beograd

Funkcionalan trosoban stan u centru grada. U blizini je Botanicka basta, supermarketi, skole, na deset minuta hoda je Bajlonijeva pijaca, a... više

265.000€ (3 581 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 6.sprat