Za upit novogradnja stanovi Nis pronađeno 268 oglasa

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

104.360€ (1 768 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Dvoiposoban, Palilula,Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

96.970€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja, Marger stan 79m2, povraćaj pdva

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u blizini Margera, na samo nekoliko minuta od pešačke zone. Takođe su u blizini osnovna škola,... više

203.500€ (2 575 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 51.67m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

125.050€ (2 451 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja, Trošarina, stan 65.92m2, 2. sprat

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

121.952€ (1 876 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja, Dvosoban, Palilula, Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

69.400€ (1 779 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja na Panteleju, 1.5, 43.99 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 43.99 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa... više

81.380€ (1 892 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja, Jagodin mala, trosoban, PDV, parking

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje.... više

147.115€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova

Novogradnja Donja Vrežina 49,28m2-Drugi sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

98.560€ (2 011 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja Donja Vrežina 48,74m2-Treći sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

98.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja, Jagodin mala, dvosoban, PDV, parking

Jagodin mala, Pantelej, Niš

113.400€ (2 180 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 5/6 spratova