Za upit novogradnja Beograd pronađeno 604 oglasa

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97, 35m2

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97,35m2, 2/7, EG, lift, terasa. Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod Darvinove pošte. Stan u izgradnji,... više

255.000€ (2 628 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 97m²
  • 2/7 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 110m2, 415000 EUR

Vukov Spomenik, Beograd

Četvorosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija kod Vukovog spomenika. Stan čine veliki dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 5/7 spratova

Surčin, Progar, Vlade Obradovića Kamenog , Poslovni objekat, 2000m2, 1800000

Progar, Beograd

Na 30 minuta od Beograda, u mirnom delu naselja, na parceli od 5ha, licenciran, luksuzan dom za stara lica u punom radu i kapacitetu, 25 soba... više

1.800.000€ (900 €/m²)

  • 2000m²

Čukarica, Filmski grad, Veljka Petrovića, Kuća, 520m2, 800000 EUR

Filmski Grad, Beograd

Porodična kuća (vertikala) na 4 nivoa, svaki nivo po 60m2 + terase. Druga kuća potpuno odvojena, tri nivoa, garaža 90m2 sa kotlarnicom i ostavom,... više

800.000€ (1 538 €/m²)

  • 520m²

PRODAJA, 2.5 STAN U NOVOGRADNJI, CRVENI KRST

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Stan se nalazi u novoj zgradi, tek useljenoj, u mirnoj ulici kod Doma zdravlja Vracar . Juzno je orijentisan, svetao, i gleda ka dvorisnoj... više

270.000€ (4 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Đeram pijaca, Pećska, 5.0, 118m2, 320000 EUR

Đeram Pijaca, Beograd

Komforan, potpuno renoviran stanu zgradi novije gradnje, uređen kao poslovni prostor, dupleks - na prvom nivou nalazi se boravak, dve sobe,... više

320.000€ (2 711 €/m²)

  • 5 soba
  • 118m²
  • 6/6 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 63m2, 289000 EUR

Blok 65, Beograd

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo... više

289.000€ (4 587 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 6/6 spratova

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 4.0, 124m2, 434000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 40762, II/V, lift(2), nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, mermerni ulaz.Alu stolarija... više

434.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/5 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Tadije Sondermajera, 3.0, 75m2, 370000 EUR

Blok 65, Beograd

Nov stan u Wellportu, opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, veoma komforan i odličnog rasporeda prostorija. Čine ga dnevni boravak... više

370.000€ (4 933 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6.sprat

Voždovac, Voždovačka crkva, Kačerska, 1.5, 47m2, 166000 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spavaću... više

166.000€ (3 531 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

Novi Lux stan 87m2 u srcu Železnika

Železnik, Čukarica, Beograd

Stan 87m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

169.650€ (1 950 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Sremčica, nov stan 71m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 71m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

124.000€ (1 746 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • vp/2 spratova