Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

57.200€ (1 787 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 2/5 spratova

Šojka, lux kuća , 450 m2, centar, eg

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lux kuća po plus vpr plus jedan, u osnovi 150m2, ukupno oko 450 m2, na placu od 288 m2 u blizini Šojke. Kompletno je izgrađena od... više

500.000€ (1 111 €/m²)

  • 450m²
  • 1/1 spratova

Prodaje se plac u naselju Gabrovačka Reka

Gabrovac, Palilula, Niš

Prodaje se plac površine 1994m2 u naselju Gabrovačka Reka. Plac se nalazi u prirodnom okruženju sa pogledom prema Suvoj Planini i Tremu. Postoji... više

16.000€ (8 €/m²)

  • 1994m²

Moderna kuća u širem centru grada, 150 m2

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju novoizgrađena kuća u širem centru grada, planirana i izgrađena po svim savremenim standardima gradnje, za udoban... više

318.000€ (2 120 €/m²)

  • 150m²
  • 1.sprat

Poslovni prostor 1840m2 na placu od 40 ari

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju poslovni prostor koji se sastoji od dve zgrade tehničkih usluga ukupne površine 1840m2 (veća 1200m2 i manja 640m2) kao i stražarske... više

1.450.000€ (788 €/m²)

  • 1840m²
  • Prizemlje

Kuća, Komren, Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju deo kuće u samom centru naselja Branko Bjegović. Kuća se nalazi na placu od 2.5 ara. Odmah do kuće su mnogobrojne prodavnice, autobuska... više

95.000€ (475 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Kuća u Berbatovu, 90 m2, plac 678 m2

Berbatovo, Palilula, Niš

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Berbatovo, blizu Niša, ukupne površine 90 m2 u dve etaže, na lepom placu... više

39.000€ (433 €/m²)

  • 90m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

201.340€ (2 581 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/7 spratova

Plac u Niškoj Banji, urbano, iznad budućeg Aqua parka, 294 m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac - udeo na parceli od 294 m2 u urbanom delu Niške Banje, iznad budućeg Aqua parka, sa izgrađenim temeljom za... više

35.000€ (119 €/m²)

  • 294m²

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 50.57 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

122.380€ (2 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova

Jednosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova... više

89.098€ (2 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 13/15 spratova

Renoviran trosobni stan u centru, II sprat, 103 m2 plus dodatni prostor

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan, sa prostranim sobama, na II spratu kvalitetne zgrade bez lifta i sa malim brojem stanova.... više

237.130€ (2 302 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 2/2 spratova