Medijana, Niš
Prodaje se trosoban stan u strogom centru Niša, smešten na 9. spratu (od ukupno 15) u poznatoj i kvalitetnoj stambenoj zgradi sa dva lifta.... više
147.000€ (2 100 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju dvosoban stan u useljivoj novogradnji u Duvaništu u blizini Merkatora. Nalazi se na 3.spratu zgrade sa liftom. Odlična lokacija za... više
117.200€ (2 170 €/m²)
Knjaževačka, Pantelej, Niš
Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u novogradnji, površine 50.9m², na izuzetnoj lokaciji između Somborskog bulevara i Pantelejske crkve.... više
105.000€ (2 100 €/m²)
Knjaževačka, Pantelej, Niš
Prodaje se uknjižen stan od 53 m² u mirnom delu Durlana, idealan za renoviranje po želji kupca. Stan je prazan i ima izuzetno dobar raspored:... više
92.500€ (1 745 €/m²)
Somborska, Pantelej, Niš
Na prodaju porodicna kuća koja se prostire na 375 m² i nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada na Somborskom bulevaru, savršenom za porodičan... više
300.000€ (800 €/m²)
Vinik, Pantelej, Niš
Na prodaju nezavrsena vikendica na Viniku pored auto puta, sa pogledom na grad. Vikendica se sastoji od prizemlja... više
110.000€ (948 €/m²)
Milka Protić (KP dom), Palilula, Niš
Na prodaju porodična kuća u naselju Milka Protić strukture Po+P+I na placu površine 706m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako... više
160.000€ (1 118 €/m²)
Pantelej(Niš), Pantelej, Niš
Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 36.58m2 u izgradnji,... više
84.134€ (2 337 €/m²)
Jelašnica, Niška banja, Niš
Na prodaju plac u Jelašnici, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u naseljenom delu između kuća, tako da su priključci nadomak placa.... više
17.000€ (28 €/m²)
Niška banja, Niška banja, Niš
Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 23.03ara. Nalazi se u delu, koji... više
22.000€ (9 €/m²)
Bubanj, Palilula, Niš
Prodaje se plac na Bubnju, na desnoj strani ulice Ljubiše Cvetkovića Robije. Prodaju se tri parcele ukupne povšine 3691m2. Jedna parcela izlazi... više
110.000€ (29 €/m²)
Pasi poljana, Palilula, Niš
Na prodaju veliki plac na periferiji nedaleko od Novog groblja, na putu za Belotinac. Nalazi se do asvaltnog puta. Uknjižene površine 2958m2,... više