Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Kuća, Brzi Brod

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u naselju Brzi Brod u neposrednoj blizini marketa, autobuskuh stajališta, škole... Kuća se sastoji od... više

120.000€ (521 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Plac - poljoprivredno zemljište, Donji Matejevac, 1400m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjem Matejevcu. Trenutno je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko zemljište. Plac je polovina... više

15.000€ (10 €/m²)

  • 1400m²

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

93.960€ (1 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prelep četvorosoban stan 83m2, centar, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan prelep stan, na atraktivnoj lokaciji u centru blizu Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje.... više

170.000€ (2 048 €/m²)

  • Garsonjera
  • 83m²
  • 4/5 spratova

Kuća Braće Ilić 2 Hum opština Crveni Krst Niš

Hum, Crveni Krst, Niš

Kuća se nalazi na adresi Braće Ilić 2 Hum opština Crveni Krst Niš ___________________________________________ Kuća nije završena, po proceni... više

50.500€ (250 €/m²)

  • 202m²
  • 1/1 spratova

Fina porodična kuća, 80m2, pr+1, plac 366m2, sa celokupnim imanjem od 3.7ha,

Gadžin han, Gadžin han, Niš

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj... više

25.000€ (166 €/m²)

  • 150m²
  • 1/1 spratova

Retka ponuda! Odgajevačnica pasa - na placu 401m2, iznad Amerikanca

Kovanluk, Palilula, Niš

Retko u ponudi! Na prodaju kompletno opremljena odgajevačnica pasa, koja se nalazi na ograđenom placu površine 401m2. Nalazi se iznad restorana... više

35.000€ (333 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje

Kuća u centru Niša, 54m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša. Površina u osnovi je 54m2, plus galerija. Taj deo je polovina celokupnog objekta, sa urednim papirima o izdvajanju.... više

149.500€ (2 768 €/m²)

  • 54m²
  • 1/2 spratova

2.5 stan na Bulevar Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.5 stan, 63m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika,... više

132.250€ (2 099 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 8/9 spratova

2.5 stan na Paliluli

Palilula, Niš

Na prodaju 2.5 stan u opštini Palilula u neposrednoj blizini Sv. Nikolske crkve. Nalazi se trećem spratu od tri. Uknjižene površine 51m2, po... više

122.700€ (2 405 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

2.5 stan na Panteleju

Pantelej, Niš

Niš, Pantelej - Gornjomatejevačka, prodaje se odličan stan 54m2, u novogradnji, na 1. spratu od 3 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog... više

96.000€ (1 777 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/3 spratova

Apartmani , Durlan , 98m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan-apartman 98m2+15m2 terasa na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog... više

175.000€ (1 785 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 3/3 spratova