Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Retka ponuda! Odličan plac 401m2, sa objektom, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Retko u ponudi! Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće u blizini Amerikanca u Kovanlučkoj ulici. Na placu postoji manji objekat... više

35.000€ (87 €/m²)

  • 401m²

Stambeno - poslovna zgrada za adaptaciju, centar, plac 490 m2, pod objektom

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor velike korisne površine, u dve etaže, na odličnoj lokaciji u centru grada. Objekti su starije gradnje,... više

320.000€ (365 €/m²)

  • 876m²
  • 1/1 spratova

Stan, Poslovni prostor, Centar, Sud

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorišta...Stan je idealan za kancelarije,... više

108.000€ (2 117 €/m²)

  • 1 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Jagodin mala, trosoban, PDV, parking

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje.... više

147.115€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova

Poslovni prostor 189m2, Knjaževačka

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju poslovni prostor 189m2, u Knjaževačkoj ulici. Poslovni prostor se nalazi na prvom spratu poslovno-stambenog objekta. Sastoji se od... više

331.260€ (1 752 €/m²)

  • 189m²
  • Prizemlje/1 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 98,50m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 98,50m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

271.860€ (2 774 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 98m²
  • 8/8 spratova

Plac za poslovnu namenu, pored Toponičkog puta, Vrtište, 1.485 m2

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac pored glavnog puta prema G.Toponici, trenutno poljoprivredno zemljište, koje prenamenom može biti u svrhu poslovne... više

62.000€ (41 €/m²)

  • 1485m²

Ulični lokal 51m2 u blizini Narodnog Pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se odličan lokal u centralnom delu grada. U lokal se ulazi direktno sa ulice. Uknjižen je na 51m2. Moguće je u zavisnosti od namene... više

115.680€ (2 268 €/m²)

  • 51m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja 3.5, 73,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 73.2 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

139.080€ (1 905 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 40.92m2, 1.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji,... više

94.116€ (2 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/4 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 64.6m2 drugi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

142.120€ (2 220 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

111.490€ (2 186 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/10 spratova