Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Plac na gradskoj lokaciji p=3973m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju odličan plac na izuzetnoj gradskoj lokaciji. Površina placa je 3973m2. Plac je pravilnog pravougaonog oblika sa frontom od 30m. Nalazi... više

825.000€ (207 €/m²)

  • 3973m²

Fin plac za gradnju, 1615m2, Fazanerija, Podvinik

Fazanerija, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju Fazanerija na Podviniku. Ukupna površina placa je 1615m2. Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište.... više

41.500€ (25 €/m²)

  • 1615m²

Lux stan u blizini Svetinikolske crkve, 2.5, 86 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m². Stan... više

184.000€ (2 139 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 86m²
  • 1.sprat

Trosoban stan kod Delta planet-a, 70m2, uknjižen

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban uknjižen stan od 70m2, na atraktivnoj lokaciji kod Delta planet-a, u zgradi sa 2 lifta. Iz prvog hodnika ulazi se u prostranu... više

155.000€ (2 214 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 9/12 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 91,03m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

160.220€ (1 760 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 4/4 spratova

Plac, Put za Trupale

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na putu za Trupale. Plac izlazi na glavni put (47 metara front) sa jedne strane i na sporedni sa druge (101 m).... više

175.000€ (40 €/m²)

  • 4375m²

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

213.110€ (2 598 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 1/7 spratova

Stan, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju stan u centru Niške Banje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. Odlična investicija za izdavanje za turiste.... više

51.500€ (1 775 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 1.sprat

Poslovni prostor, Dušanova ulica

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u centru grada u Dušanovom bazaru. Lokal se sastoji od jedne veće prostorije, jedne manje i toaleta.... više

63.000€ (1 500 €/m²)

  • 42m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju u Donjem Matejevcu, 723 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju u Donjem Matejevcu, na dobroj lokaciji, blizu komunalnih priključaka. Plac je odličnih dimenzija, sa... više

21.000€ (29 €/m²)

  • 723m²

Poslovni prostor, 131 m2, Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor od 131m2, u stambeno-poslovnom objektu PO+P+ 3 i PO+P+6 u neposrednoj blizini Čaira. Lokacija je idealna za sve... više

277.600€ (2 119 €/m²)

  • 131m²
  • Prizemlje

Plac, Vinik-Kamenica

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa leve strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo... više

39.900€ (29 €/m²)

  • 1366m²