Za upit Nis nekretnine pronađeno 1302 oglasa

Parcela 709m2, Brzi Brod

Brzi brod, Medijana, Niš

Prodaje se plac, gradsko građevinsko zemljiste, nedelako od salona keramike Pobeda. Površina placa je 775m2. Plac je pogodan za gradnju poslovnih... više

73.200€ (103 €/m²)

  • 709m²

Na prodaju 1.5 stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u Centru, u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne... više

59.000€ (1 903 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • Prizemlje

Na prodaju cetvorosoban stan 112m² - Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji manje porodicne stambene zgrade, u blizini Lidla i DIS-a. Stan se nalazi na 3. spratu... više

179.000€ (1 598 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 112m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan vrhunskog kvaliteta na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, površine 68m², na odličnoj lokaciji koja pruža mir, a istovremeno brz i lak pristup svim važnim sadržajima.... više

119.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 2/4 spratova

3.0. Centar, Trg Kralja Aleksandra

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog lokacije odlicna investicija kako za zivot,tako za... više

190.000€ (1 938 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 6.sprat

4.0 Centar, Sinđelićev Trg

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija... više

168.000€ (1 680 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 2/5 spratova

Na prodaju moderan stan – centar grada, 75 m²

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju moderan stan površine 75 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Stan se nalazi na poslednjem, osmom spratu kvalitetno građene... više

183.750€ (2 450 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 75m²
  • 8/8 spratova

Na prodaju trosoban stan na Panteleju

Somborska, Pantelej, Niš

Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 56,27 m², idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija.... više

98.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 1/3 spratova

Plac, Trupale, 13a, asfaltni prilaz

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u selu Trupale na samo 12 km od centra Niša. Ukupna površina placa je 2540m2, prodaje se polovina 1270m2. Većim delom plac... više

21.500€ (16 €/m²)

  • 1270m²

Plac za gradnju u centru Sićeva, 14 ari

Sićevo, Niška banja, Niš

Na proddaju plac u Sićevu, 14 ari, 22.000e. Plac se nalazi u centralnom delu naselja, u blizini ambulante i škole. Građevinsko je zemljište... više

22.000€ (15 €/m²)

  • 1404m²

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 66.91m2, 3.0

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, trosoban stan 66.91m2 u izgradnji,... više

147.202€ (2 230 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Odličan 3.5 stan u novogradnji!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 72.15 m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje,... više

173.100€ (2 404 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • .sprat