Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 932 oglasa

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan, 69.51m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

143.770€ (2 083 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, Dvosoban, Palilula, Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

69.400€ (1 779 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom... više

78.000€ (1 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 41.88 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

79.580€ (1 940 €/m²)

  • 3 soba
  • 41m²
  • Prizemlje

Plac - poljoprivredno zemljište, Pasi Poljana, 1090m2

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Pasi Poljani. Sastoji se iz dve parcele, pravilnog, pravougaonog oblika, površine 542m2 i 548m2, koje... više

7.000€ (6 €/m²)

  • 1090m²

Na prodaju četvorosoban stan u naselju Crvena Zvezda

Crvena Zvezda, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan površine 80m2, kvalitetne gradnje, na drugom spratu zgrade, bez lifta, blizu Kliničkog centra, PMF-a, Čaira. Stan... više

148.320€ (1 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 2/2 spratova

2.0 stan, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine... više

63.000€ (2 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Plac, naselje Ratko Jović 2290 m2

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac koji se nalazi u lepom i mirnom delu grada. Plac je površine 2290 m2, ograđen zičanom ogradom sa kapijom, a većim delom plac... više

141.110€ (61 €/m²)

  • 2290m²

Lokal, 13m2, Podzemni

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 13m2 i sastoji... više

49.500€ (3 807 €/m²)

  • 13m²
  • Prizemlje

3.0. centar, stan u kući, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi... više

144.200€ (1 802 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište 1919 m2

Čokot, Palilula, Niš

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište površine 1919 m2 u selu Čokot, blizu glavnog puta i škole. Plac vrt je pravougaonog oblika,... više

29.000€ (15 €/m²)

  • 1919m²