Za upit nekretnine Vranje pronađeno 37 oglasa

Prodaja, Kuća, Vranje, Okolina, Lepčince

Lepčince, Okolina, Vranje

Na prodaju kuća u selu Lepčince, u okolini Vranja, idealna za one koji traže mir u lepom prirodnom okruženju. Površina placa na kome se nalazi... više

22.000€ (200 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Suvi dol plac

Vranje

Na prodaju zemljište sa idelanom lokacijom u Suvom dolu. Katastarska parcela 970/1, katas. opština SUVI DOL Površina je 3000m2, sa direktnim... više

87.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište Suvi dol

Suvi Dol, Okolina, Vranje

Na prodaju DVE PARCELE od po 40ar (ukupno 80ar) koje se graniče; vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste; u Suvom dolu veoma blizu puta Vranje... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Stan, Vranje, Ledena Stena

Ledena Stena, Vranje

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan... više

76.900€ (1 201 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 9.sprat

Prodaja, Lokal, Vranje

Vranje

Lokal u širem centru Vranja, u blizini pijace Bujkovski most, predstavlja odličnu priliku za poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Objekat... više

180.000€ (1 323 €/m²)

  • 136m²
  • /1 spratova

Prodaja, Stan, Vranje

Vranje

Prodajemo izuzetan, luksuzan, kompletno namešten duplex - porodičan stan u užem centru grada, u odličnoj zgradi novije gradnje, opremljen po... više

174.000€ (1 000 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 174m²
  • 4/4 spratova

Poljoprivredno zemljište Vranje Suvi dol

Suvi Dol, Okolina, Vranje

Prodaje se zemljiste površine 985 m2 ispod "Kolumbo"fabrike i blizini mosta u Vranju Na zemljištu je izgrađen objekat(bez dozvole). Zemljiste... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Gradsko građevinsko zemljište Vranje

Suvi Dol, Okolina, Vranje

GR.GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE P-1000m2/ Suvi dol/ naseljeni deo/ Plac je pravougaonog oblika/ prilaz sa puta/ kompletna infrastruktura prisutna... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Gradjevinsko zemljište Suvi dol

Suvi Dol, Okolina, Vranje

Suvi dol/ P-17ar/ prilaz sa same saobraćajnice/ pogodno i za poslovne i stambene objektem vrlo blizu puta prema Vranjskoj banji. Širina izlaza... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Poslovni prostor, Vranje

Vranje

Prodaje se poslovni prostor u BID zoni, u tržnom centru u samom centru grada. Površina prostora je 48m2, nalazi se u nivou podrumu. CENA:... više

75.000€ (1 562 €/m²)

  • 48m²
  • Prizemlje

Vranje, Vladičin Han, , 1.0, 6483m2, 1200000EUR

Vranje

Agencijski ID: 88360, uknjizen, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. На Пан-европском Коридору 10. 320км јужно од Београда 153км западно... više

1.200.000€ (185 €/m²)

  • 6483m²

Prodaja, Plac, Vranje, Raška

Raška, Vranje

Prodaje se zemljište površine 840m2 u naselju Raška u građevinskoj zoni. Plac je kockastog oblika i idelan je za gradnju. Direktan izlaz na... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²