Za upit nekretnine Sremska Kamenica pronađeno 61 oglasa

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 170000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1102226 - Cena 172 000 eur-a + 3% agencijske provizije. Na prodaju trosoban stan od 58m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji,... više

170.000€ (2 931 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova

PLAC SREMSKA KAMENICA, 42700€

Paragovo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 7089997 - Dva gradjevinska placa po 427 m2 na odlicnoj lokaciji u mirnom delu Paragova. Cena jednog placa 42700 e+ 3 % agencijska... više

42.700€ (100 €/m²)

  • 427m²

Petosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 390000€

Cardak, Sremska Kamenica

Kompletno nova kuća u vrhunskoj izradi... ostalo je samo da se urade finišni radovi po nahođenju kupca... Agencijska oznaka kuće 3045928 , CENA... više

390.000€ (1 300 €/m²)

  • 300m²

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 280980€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1092451 - CENA sa PDV-om. Četvorosoban PENTHOUSE u novoj kvalitetnoj zgradi u Sremskoj Kamenici sa panoramskim pogledom.... više

280.980€ (2 265 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 499000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 3091443 Cena nekretnine 499.000 +3% agencijske provizije. Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m²... više

499.000€ (2 756 €/m²)

  • 181m²

Kuća sa 8 soba SREMSKA KAMENICA, 206000€

Paragovo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3090163 Kuća od 200 m2 u izgradnji ,pod krovom na placu od 800m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata i prvobitna zamisao... više

206.000€ (1 030 €/m²)

  • 200m²

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 199950€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102151 CENA 199.950e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen trosoban stan na Tatarskom... više

199.950€ (2 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 290000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1097931 CENA 290.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX PENTHOUSE na Tatarskom Brdu. Sastoji se iz prostranog dnevnog... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 2/2 spratova

PLAC SREMSKA KAMENICA, 129000€

Popovica, Sremska Kamenica

Odlična parcela za gradnju kuće za odmor sa pogledom na grad, u gornjem delu Popovice u Sremskoj Kamenici, nedaleko od Fruškogorskog puta +++Agencijska... više

129.000€ (115 €/m²)

  • 1121m²

Kuća sa 7 soba SREMSKA KAMENICA, 700000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Luxuzna vila na Tatarskom brdu. Odlična lokacija. Pogodna za stanovanje ili kao poslovni prostor. Agencijska oznaka nekretnine 3091213, cena... više

700.000€ (2 071 €/m²)

  • 338m²

Troiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 247200€

Centar, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090331 Na prodaju uknjižena velika porodična kuća od 167m2 u centru Sremske Kamenice. Kuća je sastavljena od velikog predsoblja... više

247.200€ (1 480 €/m²)

  • 167m²

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 500000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090046 - uknjižena spratna kuca na Čardaku u mirnom kraju s puno zelenila. više

500.000€ (1 250 €/m²)

  • 400m²