Za upit nekretnine Pancevo pronađeno 56 oglasa

Fernomenalna kuca u Pancevu

gornji grad, Pančevo - Centar, Pančevo

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila,... više

107.000€ (981 €/m²)

  • 109m²
  • Prizemlje

Gradska lokacija, Centar, Braće Jovanovića, 4.0, 145m2, 290000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Centar, 145 m2, 4.0, 3/4, duplex, LUX. Donji nivo 101 m2: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i toalet,... više

290.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

137.388€ (2 289 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

147.267€ (2 301 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Prodaja moderne hale 1201 m² u industrijskoj zoni Kudeljarski Nasip – Panče

Kudeljarski Nasip, Pančevo

U srcu industrijske zone Kudeljarski Nasip u Pančevu, prodaje se moderna, legalizovana hala ukupne površine 1201 m², uz pripadajući plac od... više

1.500.000€ (1 248 €/m²)

  • 1201m²
  • .sprat

Restoran splav, 250m2+100m2 bašte + 50m2 magacina

Centar, Pančevo

Restoran splav, 250m2+100m2 bašte + 50m2 magacina Plovni registrovan objekat sa plovidbenom dozvolomn se sastoji od 250m2, zatvorene sale... više

210.000€ (600 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Širi centar, Pančevo

130.570€ (2 290 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Kudeljarski Nasip, Pančevo

1.500.000€ (1 248 €/m²)

  • 1201m²
  • .sprat

Gornji Grad Margita, Pančevo

152.071€ (2 269 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 1/4 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 2.0, 51m2, 96900 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

96.900€ (1 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

139.586€ (2 288 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 1/4 spratova

Restoran, 177m2, Pančevo

Pančevo

Restoran, 177m2, Pančevo. Ugostiteljski objekat u centru pančeva, sa baštom od 0.5ari. Na tri nivoa. Nalazi se u pešačkoj zoni. Uknjižen. Provizija... više

135.000€ (762 €/m²)

  • 177m²
  • /2 spratova