Za upit nekretnine Novi Sad gaj pronađeno 1264 oglasa

Novi Sad, Klisa, Sentandrejski put, 155a, 70000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 132216, uknjizen. Prodaja - poljoprivredno zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna povrsina 15.504 m². Zemljiste... više

70.000€ (4 €/m²)

  • 15500m²

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

137.020€ (2 740 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

90.949€ (2 598 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m² do 109m², u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

111.912€ (2 869 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, Preradovićeva , 2.0, 36m2, 74000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 132572, V/V, klima, lift, telefon. Na prodaju odlican dvosoban namesten stan u Petrovaradinu 36m² je po papirima ali ima oko... više

74.000€ (2 055 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kornelija Stankovića, 3.0, 198m2, 415000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 119952, PR/, klima, telefon, lokal. Lokal ceo u portalu, pogodan za razne delatnosti. Ima centralnu klimatizaciju i ventilaciju.... više

415.000€ (2 095 €/m²)

  • 198m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana , 2.0, 61m2, 169000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 127503, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju dvosoban sredjen dupleks stan u Cara Dusana ulici na sestom... više

169.000€ (2 770 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 6.sprat

Novi Sad, Klisa, Rimski Šančevi, 155a, 77000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 129743, uknjizen. Prodaja - poljoprivredno zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA SNIZENA! Ukupna povrsina 15.504 m², u blizini... više

77.000€ (4 €/m²)

  • 15500m²

Prodaja stanova Novi Sad – trosoban stan 72m2 Beogradski kej, terasa, 2 franc

Kej, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju odličan trosoban stan površine 72m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Beogradski kej. Stan... više

255.000€ (3 541 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/18 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 400000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102031. CENA stana 400 000e + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Kej na lokaciji koja je dragulj našeg grada, u ponudi dvostrano... više

400.000€ (2 234 €/m²)

  • 5 soba
  • 179m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Popovica, Artiljevo, 11a, 40000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 127084, struja. Prodaje se POPOVICA - 11 a PLAC, 1130 m2. Za investitore ili fizicka lica. Plac je sa blagim nagibom. U jednom... više

40.000€ (36 €/m²)

  • 1100m²

Novi Sad, Somborski bulevar, , 1.5, 30m2, 105000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 133377, VPR/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. FANTASTICAN 30 m2 LIFT, ul. Somborska. Odvojena spavaca soba i terasa (2 m2)... više

105.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²