Za upit nekretnine Nis pronađeno 1300 oglasa

2.5, Fakultet Zaštite na radu

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak... više

105.000€ (1 693 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan 67m2 grejne površine sa tri terase koje su još 11m2 u lepom, mirnom delu Duvaništa, u blizini su trgovinskih lanaca, škola ,... više

154.500€ (1 980 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/9 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

114.980€ (1 474 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Plac - šumsko zemljište, Kamenica, 1610m2

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju šumsko zemljište, ukupne površine 1610m2. U potpunom prirodnom okruženju, na udaljenosti od oko 2 kilometara od najbližeg naselja.... više

5.800€ (3 €/m²)

  • 1610m²

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

57.200€ (1 787 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/4 spratova

1.5, Studenička, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Panteleju u blizini Beni marketa.... više

70.000€ (1 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 5/5 spratova

Nov, dvosoban stan 57m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu,... više

104.000€ (1 824 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 2/3 spratova

2.5, Novogradnja, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice,... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravl...

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/5 spratova

Parcela-poljoprivredno zemljište, Knez selo

Knez selo, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište sa izlazom na sporedni put. Uknjižena, privatna svojina 1/1.Ovo je deo naše ponude, za sve ostale... više

9.100€ (7 €/m²)

  • 1298m²

Parcela-poljoprivredno zemljište, Knez selo

Knez selo, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište, vinograd sa izlazom na sporedni put.Uknjižena, privatna svojina 1/1. Ovo je deo naše ponude, za... više

15.000€ (7 €/m²)

  • 1978m²

2.0 stan na Bulevaru Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

123.800€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova