Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1294 oglasa

Sprat u kući, 75 m2, Duvanište

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i... više

130.000€ (1 733 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Supovcu, 176 m2 na 14 ari placa

Supovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš.... više

37.100€ (210 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje

Parcela 6263m2 u selu Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcea pravilnog pravouganog oblika širine oko 40m2 dužine 155m2. Parcela je površine 6263m2. Nalazi se izmedju autoputa i naseljenog... više

31.000€ (4 €/m²)

  • 6263m²

Plac u Donjem Vlasu, 1857m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 1857m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

8.000€ (4 €/m²)

  • 1857m²

Kuća 83 m2 sa dvorištem, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u naselju Nikola Tesla, površine 83m2 na placu od 279 m2, 60.000e. Kuća je čvrste gradnje, betonske ploče i stubovi, i sastoji... više

60.000€ (722 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

Kuće u Donjem Komrenu, plac 10a, objekti 500m2

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelepo domaćinstvo u Donjem Komrenu, Crveni krst. Pogodno za četiri porodice. Ukupna površina placa je 1060m2, sastoji se od tri... više

375.000€ (750 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Dvosobni stan 61 m2, kod škole Učitelj Tasa

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada,... više

113.000€ (1 852 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 4/6 spratova

Troiposobni stan na I spratu, Park Sv.Save, 78 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju očuvan troiposobni stan, na prvom spratu starije, kvalitetne zgrade, u mirnom, parkovskom okruženju, blizu važnih bulevara,... više

152.000€ (1 948 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 1/5 spratova

Kuća Donji Komren

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine... više

141.000€ (750 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje

Vila sa bazenom u srcu Niša – Vaša oaza mira i poslovna prilika na Obiliće

Medijana, Niš

Retka prilika na tržištu - Zaboravite na gradsku gužvu dok uživate pored sopstvenog bazena u strogom centru grada. Ova nekretnina od 290m² nudi... više

380.000€ (1 310 €/m²)

  • 290m²
  • 1/2 spratova

Plac, Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog... više

30.000€ (71 €/m²)

  • 417m²

3.0. centar, stan u kući, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi... više

144.200€ (1 802 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje